Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zlali ich niespodziewanie. :kox: :kox:

Dziś kluby reprezentujące Nas w Lidze Europy...

Wisła Kraków - Standard Liege

Legia Warszawa - Sporting Lizbona

Jask myślicie? Dazdą radę? :gwizdanie:

Legię i Wisłę stać na zwycięstwa, tylko trzeba zagrać naprawdę dobre mecze.

Chodzą ploty, że Nacho Novo jest bliski podpisania kontraktu z Legią, a z kolei M.Komorowski może przejść do Tereka za 450 tyś ojro :polew:

Laizans, Iwański, Gercaliu podpisali kontrakty z ŁKS-em.

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

serie a stracilo miejsce przez fatalna postawe zespolow w lidze europejskiej ,szczegolne brawa dla Romy i Palermo,w tym roku Napoli eliminujac City oraz Milan wczoraj pokazaly ze seria ma dobre druzyny napewno lepsze niz w Niemczech gdzie mistrz kraju Borussia nie wyszedl nawet z grupy LM :gwizdanie:

Opublikowano
1329176332_by_Jeziorman_500.jpg
Opublikowano

typer podliczony, wrzucony nowy zestaw z naszą ekstraklasą ( ciekawe czy wszystkie mecze zostaną rozegrane...)

Opublikowano

typer podliczony, wrzucony nowy zestaw z naszą ekstraklasą ( ciekawe czy wszystkie mecze zostaną rozegrane...)

W przypadku Typera to najmniej ważne bo trafić wyniki w naszej ekstraklasie to jak trafić 6 w totka :polew: szczególnie teraz na początku rundy.

Ciekawie zapowiada się mecz Śląsk - Ruch.

Opublikowano

1329176332_by_Jeziorman_500.jpg

Ramsey strzela gola następnego dnia umiera milion ludzi...i jakos nikt sie nie przejmuje

glupi ten demot,mialoby to sens jakby w tej samej sekundzie co on strzelil oni umarli

Opublikowano

gra legia choć ciekawy mecz ajax-manutd szkoda że nie ma w TV

ciekawe czy mierzejewski dzisiaj pogra

Opublikowano
  • Autor

Oglądajcie sobie Barcelone, Man Utd, Hutniki itd. itp.

Nie, dzisiaj oglądamy Legię i Wisłę :lol1:

Apropo Wisły...

1319895696_by_radke10_500.jpg

:decayed:

Opublikowano

legła dobrze gra, aż dziwne :kox:

Opublikowano

No, no, nawet prowadza :shocked:

Opublikowano

Legia po ospałym początku przejęła inicjatywę i gra całkiem dobrze, szkoda że Żyro nie wykorzystał "setki", oby nie stracili głupiej bramki i ciekawe jak fizycznie będą wyglądać po przerwie :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Fajny meczyk :good:

Opublikowano

ciekawe czy kibice znów śnieżkami nie będą rzucać, żeby tylko meczu nie przerwali, bo grają naprawdę dobrze

Opublikowano

87. minuta i bramka na 2:2 dla Sportingu :disgust:

Teraz czas na Wisłę. :gwizdanie:

Opublikowano

87. minuta i bramka na 2:2 dla Sportingu :disgust:

Teraz czas na Wisłę. :gwizdanie:

Wynik nie najlepszy, zabrakło sił w końcówce, szkoda ale jest szansa w rewanżu :good:

Opublikowano

87. minuta i bramka na 2:2 dla Sportingu :disgust:

Teraz czas na Wisłę. :gwizdanie:

Wynik nie najlepszy, zabrakło sił w końcówce, szkoda ale jest szansa w rewanżu :good:

Szansa jest ale może być trochę ciężej na wyjeździe...

Na Reymonta już hymn Ligi Europy... :kox:

Opublikowano
  • Autor

Szkoda że Legia nie wykorzystała szansy, w tym meczu była lepsza...

Opublikowano

Ajax 0:2 United :good:

Opublikowano

Szkoda że Legia nie wykorzystała szansy, w tym meczu była lepsza...

Dokładnie, Wisła też dobrze zaczęła ale Garguła :doh1: a nie wykorzystane sytuacje...

Opublikowano

Szkoda że Legia nie wykorzystała szansy, w tym meczu była lepsza...

Dokładnie. Oglądałem nie cały mecz bo tylko II połówkę ale fakt faktem. :wink4:

4 minuta i Małecki nie trafia setki... :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.