Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Po h*j Arşenalowi ten mosiek?

Dobre pytanie. Tam potrzebny jest młody, perspektywiczny zawodnik.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

halo, spokojnie

a kogo oni tam mają?

z kategorii dojrzały?

jaka jest ich średnia wieku?

przecież to generalnie dzieciarnia

Opublikowano

Owszem, ale Vucinic ma prawie 30 na karku i po kontuzjach. Może w Arsenalu odzyskalby formę jaką miał w Romie, ale to mało prawdopodobne że nagle stanie się zawodnikiem pierwszego zespołu; raczej z ławy będzie wchodził... Osvaldo w Juve.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

dave

z tą ławą to byłbym ostrożny

u kanonierów jest chwilowa kicha

ramsey wilshere i walcott out

znasz pewnie ich terminarz

strach się bać

każde wzmocnienie do cieniującego z lekka giroud, to dobre wzmocnienie ... :whistling:

Opublikowano
dave

z tą ławą to byłbym ostrożny

u kanonierów jest chwilowa kicha

ramsey wilshere i walcott out

znasz pewnie ich terminarz

strach się bać

każde wzmocnienie do cieniującego z lekka giroud, to dobre wzmocnienie ... :whistling:

dziwi mnie fakt, że nie zakupili w tym okienku jakiegoś napadziora :whistling:

Opublikowano

myślę, że Bułgar jeszcze nie raz pokaże dobra piłkę, choć nie jestem fanem stylu jego gry ( strasznie spowalnia akcje :whistling: )

Dzisiaj dobry mecz PSG- Bordo :decayed:

Opublikowano

Cabaye w PSG, Hernanes w Interze, Kallstroem w Arsenalu, Heitinga w Fulham, Berbatov w Monaco.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

lewandowski w bayernie

:decayed:

Opublikowano

Wenger to ma jakieś dziwne spojrzenie na swój zespół (nic mu nie ujmująć). MA chyba jakiś kompleks bo k**wa raz się przejechał na transferze super gwiazdy ligi francuskiej (Szamak czy jak to się tam pisało:decayed::decayed:) a później pomimo wszystko kupił Giroud:doh: Jak dla mnie to mało który francuski napadzior sprawdzi się w EPL - prędzej w Hiszpanii

---------- Post dopisany at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany at 14:42 ----------

lewandowski w bayernie

:decayed:

:kox::kox::kox:

---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ----------

BTW

Arsenal nie ma szans na mistrzostwo w tym roku - po takiej pierwszej części sezonu - patrząc na ich skład i kontuzje - ich forma może iść tylko w dół:decayed:

---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ----------

I bym zapomniał o najważniejszym - Cetnarski w Widzewie:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Thierry Henry ....:whistling:

Opublikowano

On akurat jest wyjatkiem

Opublikowano

Szkoda, że transfer Gomisa do Newcastle nie doszedł do skutku w ubiegłym sezonie.. Ciekawe czy by sobie poradził.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dla mnie the best goal do pamietny lob Cantony:kox:

Opublikowano

Barca:facepalm:

Opublikowano

Gra MU woła o pomstę do nieba :facepalm:

Opublikowano
Gra MU woła o pomstę do nieba :facepalm:

jedna mata wiosny nie czyni

cleverley, welbeck, young

jakaś masakra

wykończą mnie nerwowo w tym sezonie

jaki rekord został do pobicia - z kim jeszcze nie przeyebali od okoła 40 lat ??????:facepalm:

Opublikowano
Gra MU woła o pomstę do nieba :facepalm:

jedna mata wiosny nie czyni

cleverley, welbeck, young

jakaś masakra

wykończą mnie nerwowo w tym sezonie

jaki rekord został do pobicia - z kim jeszcze nie przeyebali od okoła 40 lat ??????:facepalm:

cleverley, young, smalling, może ktoś jeszcze - moim zdaniem są za słabi na United.... czy tez byli za słabi.

Bo drużyna obniżyła loty do ich poziomu :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.