Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
W MU podoba mi się Rooney - odbiór, powroty... Ale to za mało.

Duża ilość strat, przegranych dryblingów. Jakości niewiele, waleczności ogromna ilość.

Może i jest w tym racja ale na punkcie całej reszty grajków z MU on próbował coś robić... :wink4:

To co napisałeś ująłem w końcówce mej wypowiedzi pod hasłem "waleczność" :wink:

---------- Post dopisany at 18:00 ---------- Poprzedni post napisany at 17:59 ----------

Mata rzeczywiście był dzisiaj więcej niż nieporadny

Cleverley zresztą dzielnie mu wtórował

niestety tylko Rooney daje tam radę

nawet de Gea zawalił dzisiaj totalnie jeden wykop

a obrona .....

już nie będę się pastwił, Rio - gwiazda Twittera i innych instagramów :facepalm:

mam nadzieję, że para stoperów w przyszłym sezonie to będzie:

Evans i Jones :wink: może dobrze by było gdyby został Evra,

kilku zawodników pożegnał bym po zakończeniu sezonu.....

Nie pamiętam nazwiska, ale podobno obrońca z Salzburga podobny posturą i wyglądem do Jones'a jest przymierzany do MU - o ile czegoś nie pokićkałem... :eusathink:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale to chyba do II drużyny United :facepalm::decayed:

ale tam się połowa nadaje do II składu :wink:

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ----------

Gerrard .....

no pięknie !!!!!!

Opublikowano

ładnie wsadził :kox:

Opublikowano

Szkoda Valdesa:kwasny:, nie tak chcial sie z Barca pozegnac:facepalm:

Opublikowano
Szkoda Valdesa:kwasny:, nie tak chcial sie z Barca pozegnac:facepalm:

?

Opublikowano

Prawdopodobnie zerwal wiezadla krzyzowe w meczu z Celta

Wyczłapane przy uzyciu dinksa od przyczłapki do bulbulatora

Opublikowano
  • Autor

ale to chyba do II drużyny United :facepalm::decayed:

Myślisz że słabszy od Rio ?

Opublikowano

Na pewno nie słabszy. W tym sezonie prezentuje się bardzo dobrze podobnie jak reszta drużyny.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

ale to chyba do II drużyny United :facepalm::decayed:

Myślisz że słabszy od Rio ?

nie wiem i nie chcę wiedzieć :wink:

poza tym, w tej chwili jakby za Rio zagrał Stawarczyk - nie zauważyłbym żadnej różnicy - obaj nieporadni i wcurwiający mnie niemiłosiernie :facepalm:

---------- Post dopisany 27-03-2014 at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany 26-03-2014 at 23:32 ----------

widać, że kibice wisły świetnie bawili się na derbach :decayed:

1780876_587367778008275_1906330411_n.jpg

Opublikowano

Po wygranej Barcy z Celtą i przegranej RM z Sevillą w 30. kolejce zrobiło się bardzo ciekawie... :wink4:

[TABLE=class: otable leaguetable, width: 1]

[TR=bgcolor: transparent]

[TH=align: center]Poz.[/TH]

[TH=align: center][/TH]

[TH=align: center]M[/TH]

[TH=class: excludeMobile, align: center]G+[/TH]

[TH=class: excludeMobile, align: center]G-[/TH]

[TH=align: center]Punkty[/TH]

[/TR]

[TR=class: undefined row_scrollintoview]

[TD=align: center]

  • 1

[/TD]

[TD=class: team crest]

  • Atletico Madryt

[/TD]

[TD=align: center]

  • 30

[/TD]

[TD=class: excludeMobile, align: center]

  • 67

[/TD]

[TD=class: excludeMobile, align: center]

  • 21

[/TD]

[TD=align: center]

  • 73

[/TD]

[/TR]

[TD=bgcolor: #F0F0F0, align: center]

  • 2

[/TD]

[TD=class: team crest, bgcolor: #F0F0F0]

  • FC Barcelona

[/TD]

[TD=bgcolor: #F0F0F0, align: center]

  • 30

[/TD]

[TD=class: excludeMobile, bgcolor: #F0F0F0, align: center]

  • 88

[/TD]

[TD=class: excludeMobile, bgcolor: #F0F0F0, align: center]

  • 25

[/TD]

[TD=bgcolor: #F0F0F0, align: center]

  • 72

[/TD]

[TD=align: center]

  • 3

[/TD]

[TD=class: team crest]

  • Real Madryt

[/TD]

[TD=align: center]

  • 30

[/TD]

[TD=class: excludeMobile, align: center]

  • 81

[/TD]

[TD=class: excludeMobile, align: center]

  • 32

[/TD]

[TD=align: center]

  • 70

[/TD]

[/TABLE]

Opublikowano
  • Autor

Real wczoraj przegrał tytuł... Liczą się już tylko dwie pierwsze drużyny.

Opublikowano
Real wczoraj przegrał tytuł... Liczą się już tylko dwie pierwsze drużyny.

Zgadzam się z kolegą ale wydaje mi się że liczy się tylko jedna: FCB. Ale na pewno będzie ciekawie zarówno w lidze jak i lidze mistrzów.

Opublikowano

zgadzam sie

a szkoda ... na wlasna prosbe przeyebali .....

Opublikowano
Real wczoraj przegrał tytuł... Liczą się już tylko dwie pierwsze drużyny.

Chyba zartujesz

Opublikowano
  • Autor
Real wczoraj przegrał tytuł... Liczą się już tylko dwie pierwsze drużyny.

Chyba zartujesz

Całkiem serio.

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

ojojojojojjjjoooj - wczoraj w Sevilli znowu drukowany mecz????? :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::polew:

Opublikowano
  • Autor

Czemu? Przegrany nie znaczy drukowany...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.