Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam wrażenie, że United mieli ten mecz cały czas pod kontrolą, nawet przy 0:1

PS. Chyba pierwszy raz od 1,5 roku mam takie wrażenie :grin:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cóż :kwasny: Graty dla fanów ManU :wink:

Edytowane przez chudy13101980

Opublikowano

Cóż :kwasny: Graty dla fanów ManU :wink:

:wink:

Opublikowano

Bieniek pisał wcześniej o 2-1

nie chciałem zapeszać ale też miałem wrażenie i nadzieję, że to może być mecz in + dla Utd

wiadomo co się działo w poprzednich sezonach - coś mi się wydawało, że czas na zmianę

no i fajnie to wszystko wyszło, choć nie mam żadnych wątpliwości jak daleko jest do ideału

cały czas to zespól posklejany z różnych piłkarzy, team spirit często ginie

mnóstwo podań zwalniających w poprzek, do tyłu, do bramkarza

za dużo tego jak na MU, po prostu za dużo

co mnie z kolei dzisiaj bardzo pozytywnie zaskoczyło to gra w defensywie Maty

jego gol ze spalonego pozostawię poza komentarzem, bo o czym tu gadać, to lojalnie trzeba zauważyć, że wracał walczył podawał i po prostu przeszedł sam siebie

na serio był świetny

rozbawiła mnie natomiast główka Younga, to było więcej niż komiczne

ale poza tym fajnie Blind, całkiem nieźle (w końcu) Valencia, w środku jak zawsze Carrick

zabrakło mi dziś też ognia u Roo, ale to detal, machamy ręką

i zgodzę się z Rudzkim - więcej mieszania w ataku pozycyjnym miało City, bo cały czas Aguero z da Silvą i Navasem dają radę

mam wrażenie, że United mieli ten mecz cały czas pod kontrolą, nawet przy 0:1

PS. Chyba pierwszy raz od 1,5 roku mam takie wrażenie :grin:

święte słowa - obyś za tydzień to napisał ;):wink:

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

te Chelsea już mi podnosi ciśnienie, niech to zrobią dla mnie i potkną się dwa razy :grin:

Opublikowano

Przy 0:1 United nie bardzo wiedzieli co się dzieje. W City najwyższa pora przewietrzyć kadrę.

Za tydzień Zawisza wywiezie z Łazienkowskiej 3pkt. ? :-)

Opublikowano

no w sumie to masz trochę racji - jak odpalili młyn to tylko jęknąłem i czekałem czym to się skończy

a czekałem całe 5 minut?

dopiero po 1-1 i dość fuksiarskim golu Younga wrócił w miarę ład i porządek, ale po kwadransie gry to wyglądało że grają na Etihad

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

A ja się z Wami nie zgodzę, United miało pomysł na ten mecz, poza kilkoma minutami gdzie City grało tak, jak nas do tego przyzwyczaili, to MU kontrolowało przebieg gry...

Druga strona medalu jest taka, że City od dwóch miesięcy są bez formy...

Niedawno G. Neville udzielił fajnego wywiadu apropo City, kto czytał, ten wie co mam na myśli :wink:

Opublikowano

dawaj link

Opublikowano

dawaj link

muszę sobie przypomnieć gdzie to było :wink:

wiem, że to tylko plota, ale bardzo bym tego chciał

http://www.transfering.pl/newsroom/24931,lewy-w-pakiecie-ze-schweinsteigerem-do-anglii

nawet z Kamykiem o tym dyskutowaliśmy w Bukowinie :wink:

Edytowane przez stanley

Opublikowano

no racja - gadaliśmy o temacie ......

Opublikowano

no racja - gadaliśmy o temacie ......

Ty mi lepiej powiedz kiedy ta Chelsea złapie zadyszke :naughty:

Opublikowano

Bez złośliwości... Dwa tygodnie temu

Opublikowano

no racja - gadaliśmy o temacie ......

Ty mi lepiej powiedz kiedy ta Chelsea złapie zadyszke :naughty:

oj to proste pytanie - prawdopodobnie w przyszłym sezonie

:lol:

Bez złośliwości... Dwa tygodnie temu

pewnie że bez - a co to się stało 2 tygodnie temu?

LM?

to bardziej wpadka niż zadyszka (spójrz na wyniki City z ostatnich 6 spotkań - Chudi pewnie szału dostaje)

w EPL - 14 pkt w ostatnich 6 meczach

rotację opanowali perfekcyjnie, trzeba przyznać

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Jose jest świetny. Gorzej, że trenuje jakieś dziadostwo

Opublikowano

przesadzasz - żadne to dziadostwo, tyle że finansowane kontrowersyjnie

(delikatny jestem.....)

a do tego Jose wielka japa się nauczył kolejnej sztuczki od SAF

nigdy nie zapomnę felietonu u Michała Okońskiego

Rotacja durniu - RO TAC JA

tak się wygrywa tytuły w EPL

to jedyny sposób przy grze na tylu frontach i bez przerwy świątecznej

Opublikowano

Ale Jose słabo rotuje składam - takie moje odczucie....

Przez to czekam na ten mały kryzysik :decayed:

Opublikowano

2015/2016

już niedługo

:polew:

Opublikowano

Ok,ale kolejnego majstra będzie mieć Chelsea, a nie Utd czy City. Lm z Porto i Interem, odbudowa Realu. Każdy się od kogoś uczy, natomiast nie wszyscy to wykorzystują.

Opublikowano

Ok,ale kolejnego majstra będzie mieć Chelsea, a nie Utd czy City. Lm z Porto i Interem, odbudowa Realu. Każdy się od kogoś uczy, natomiast nie wszyscy to wykorzystują.

kolejnego, czyli tego w tym roku :wink: mają na to ok 90% szans

chyba, że dopadnie ich jakiś kryzys.... :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.