Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pierwszy gol meczu Korona Jaga stadiony swiata. Wizytowka Ekstraklapy

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A kiedy inne ligi ruszają?

Wysłane z LG G Flex 2

Opublikowano

najważniejsza 8go sierpnia :banan:

Opublikowano

Więc już niedługo:)

Wysłane z LG G Flex 2

Opublikowano

najważniejsza 8go sierpnia :banan:

:kox:

będę wtym czasie w CRO :kwasny:

Opublikowano

8go sierpnia - MU/Tott

15go sierpnia - MC/Chelsea

Opublikowano

Tak na początek takie szlagiery?Miodnie.

Wysłane z LG G Flex 2

Opublikowano

Patrze na transfery w PL i za cholery nie moge LvG zrozumiec

Opublikowano

Patrze na transfery w PL i za cholery nie moge LvG zrozumiec

dlaczego ?

Opublikowano

Jakos tak.... nie wiem :decayed:

Bierze Valdesa- sprzedaje Valdesa

Wydaje miliony na Di Marie-prawdopodobnie sprzeda go po roku

Sprzedaje van Persiego a w jego miejsce kto?

Falcao poszedl do Czelsi itd itp. Choc do konca okna zostalo duzo to kto tam bedzie gole strzelal? Young? Januzaj? Chicharito?(pewnie tez.odejdzie) :decayed:

Ja na waszym miejscu to bym sie modlil zeby Schneiderlin i ten Szkop z duza szczeka sie jakosdogadali na boisku bo jak to nie wypali to bedzie jak za Moyesa ale nie chcialbym tego bo United to dla mnie jedyny klub w Anglii ktory lubie i tyle. To moja opinia

No i ta cala telenowela z Davidem De Gea...

Opublikowano

Pierwszy gol meczu Korona Jaga stadiony swiata. Wizytowka Ekstraklapy

W innych ligach widziałem już takie gole :), ale i tak najczęściej w fifie :D Meczyk dobry był. Szkoda, że Sylwestrzak? trafił w poprzeczkę z wolnego jeszcze chyba po ręce Barana.

W EPL praktycznie co kolejkę jeden lub dwa mega szpile :)

Opublikowano

Jakos tak.... nie wiem :decayed:

Bierze Valdesa- sprzedaje Valdesa

Wydaje miliony na Di Marie-prawdopodobnie sprzeda go po roku

Sprzedaje van Persiego a w jego miejsce kto?

Falcao poszedl do Czelsi itd itp. Choc do konca okna zostalo duzo to kto tam bedzie gole strzelal? Young? Januzaj? Chicharito?(pewnie tez.odejdzie) :decayed:

Ja na waszym miejscu to bym sie modlil zeby Schneiderlin i ten Szkop z duza szczeka sie jakosdogadali na boisku bo jak to nie wypali to bedzie jak za Moyesa ale nie chcialbym tego bo United to dla mnie jedyny klub w Anglii ktory lubie i tyle. To moja opinia

No i ta cala telenowela z Davidem De Gea...

http://www.sport.pl/sport/1,65025,17526663,Premier_League__Dokad_idzie_Louis_van_Gaal.html

daj mu czas - po prostu

.

http://sport.interia.pl/manchester-united-san-jose-earthquakes-skrot-meczu-video,vId,1886720

Opublikowano

Kamyk jarasz sie wczorajsza wygrana UTD? :kox:

Opublikowano

Odpowiem za Tomka: na pewno nie :wink:

Opublikowano

3aadb4061e4c.jpg

:polew:

Fc Bajzel - Fc Basel 1-3 :decayed:

Opublikowano

3aadb4061e4c.jpg

:polew:

Fc Bajzel - Fc Basel 1-3 :decayed:

Na takim właśnie poziomie jest nasza liga!!!

Opublikowano

po tym jak wczoraj Lech dał doopy to się zastanawiam - być na TVP1 złym czy wdzięcznym że im się na łączach poyebało ?

:grin:

Opublikowano

We wczorajszym meczu Legii Duda dostal w glowe kamieniem z napisem love :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.