Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak czytam o oszustwch podatkowych Messiego, który zarabia 60 mln EUR...... To już chyba wolę faule i debilizm pepe. Jak to trzeba mieć nasrane we łbie, żeby przy takiej kasie tak nadszarpnac sobie wizerunek pieniędzmi. Naprawdę poziom pozaboiskowy równy idiotyzmowi pepe

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez A4_Raf

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

widzieli ? mecz towarzyski...

koleś nie powinien moim zdaniem być dopuszczony do występu na euro


i jedne z komentarzy :

Pepe by umarł :grin: :grin::grin:

Opublikowano

Osz faaaaak :shock3:

Wysłane z mojego XT1562

Opublikowano

Ronaldo oddał 600tys na cele charytatywne. On niesamowity, nie dość, że sportowo jeden z najlepszych to jeszcze to.

Pół żartem, przecież w Anglii piłka nożna to sport dla twardych mężczyzn ;-) a ten faul to styl na naniego, grubo powinni zawiesić

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez A4_Raf

Opublikowano

oglądałem wczoraj live

wszystkich zatkało

mecz był w sumie taki sobie, nawet bardziej książkę czytałem, niż oglądałem, ale w momencie gdy Bruno Alves błysnął.....

wrzaski komentatorów z angielskiej TV bezcenne

a zachowanie - co tu komentować

idiota


Jak czytam o oszustwch podatkowych Messiego, który zarabia 60 mln EUR...... To już chyba wolę faule i debilizm pepe. Jak to trzeba mieć nasrane we łbie, żeby przy takiej kasie tak nadszarpnac sobie wizerunek pieniędzmi. Naprawdę poziom pozaboiskowy równy idiotyzmowi pepe

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Leo Messi rocznie zarabia około 60 mln euro. Płaci jednak niespełna 25 proc. podatku, czyli prawie tyle, co najniżej uposażeni.

Opublikowano

No tak, a to jest oszustwo

Sent from my D6503 using Tapatalk

Opublikowano

coś tak czuję że szwaby nam znowu pokażą o co chodzi w piłce

z madziarami się wręcz bawią

Opublikowano

A ja postawiłem na wygraną madziarów całego turnieju,płacą jak za prezydenta.

Opublikowano

no i dobrze - jak się bawić to się bawić :D

Opublikowano

To akurat było wiadome że rozkupją lepszych graczy i tyle,klub skasuje flotę i w następnym sezonie spadek.

Wysłane z Nexusa 6

Opublikowano

Oglądali Naszych grajków? :naughty:

Opublikowano

ukraina ich zabiega

irlandia zje walecznością

niemcy załatwią technicznie

ktoś coś doda?

Opublikowano

j.w.

No chyba, że to jakaś ściema! :decayed:

Kuba mi się podobał. :good:

Opublikowano

no jacha :)

sobie przypomnę te warianty taktyczne janasa i endżela to mi ziemniaki w kopcu gniją

i te pieprzenie, jak daleko zajdziemy

nie chcę krakać, ale to wygląda bardzo źle

Opublikowano

No niestety mam takie samo zdanie. Te dwa ostatnie mecze to słabo strasznie!

Opublikowano

a w Anglii burdel po Jose cały czas nie posprzątany

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/anglia-eva-carneiro-odrzucila-oferte-ugody-zlozona-przez-chelsea-londyn/z38htk

ech, ta jego niewyparzona japa .....


.

no dobra - nie znam się

http://www.przegladsportowy.pl/komentarz-po-meczu-polska-litwa,artykul,690206,1,13297.html

chodź czyta się to jak trylogię, ku pokrzepieniu serc :wink:

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Pani Ewie zależy żeby jak najwięcej się o tym mówiło. Poczuła hajs i tyle. ;)

A naszych na szczęście nie oglądałem. Zobaczę co pokażą w niedzielę

Opublikowano

Mimo wszystko wierzę w Nich i obym się nie przeliczył :wink4: I mam nadzieję, że te ustawienia, które były proponowane w tych dwóch ostatnich meczach nie będą musiały "być wykorzystane".

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.