Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
16 minut temu, Kamyk napisał:

No to byle jutro nie trafić Atletico :)

Dokładnie. :D

P.S. Co ta Borussia odje.ała to nie mam pytań. Po cichu liczyłem, że Piszczu doczłapie się do finału. 

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

FC Barcelona - AS Roma
Sevilla FC - Bayern Monachium
Juventus Turyn - Real Madryt
Liverpool FC - Manchester City

Opublikowano

FC Barcelona - AS Roma
Sevilla FC - Bayern Monachium
Juventus Turyn - Real Madryt
Liverpool FC - Manchester City

Opublikowano

 a już liczyłem że Juve zagra przeciwko City

ech, no i znowu nic

 

a tu ciekawa uwaga

https://twitter.com/DominikMucha/status/974606042943361024

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Szkoda że dwie z EPL,wolałbym Juve.

Wysłane z S8

Opublikowano

:decayed:

 

 

29244296_1329630873807015_3129421284181027388_n.jpg

Opublikowano

Janusze :)

Opublikowano

29249693_10216717050101863_7888163157264433308_n.jpg

Opublikowano

wywalili go ?

Opublikowano
2 minuty temu, Kamyk napisał:

wywalili go ?

hehehehe   :grin:       a widzisz kogoś zamiast Mou ?

Opublikowano

nie wiem

ktos z Hiszpanii chyba

Luis Enrique? albo ta czarna morda z Atletico?

Opublikowano
3 minuty temu, Kamyk napisał:

nie wiem

ktos z Hiszpanii chyba

Luis Enrique? albo ta czarna morda z Atletico?

Luis cudów by u nas nie zdziałał chyba ( jak Moyes,)   a futbol Simeone jest dla mnie bardzo zbliżony do filozofii Mou. Simeone jest tylko młodszy i ma więcej agresji, zawziętości czy szaleństwa  :wink:

 

Opublikowano

Franek Smuda

Opublikowano

Nie do zatrzymania.... imponujące

Opublikowano

Gdyby nie Romero to skład na Seville
Się obudził gamoń :facepalm:

Opublikowano
On 16/3/2018 at 9:38 PM, stanley said:

 

On 15/3/2018 at 8:44 PM, stanley said:

o cur... karny?    Gatuso temu sędziemu chyba wpier*doli    Wellbeck ty ściulu

 

Ja się nadal nie mogę nadziwić że do tej pory nie ma VARu w Europie i niektórych ligach jak np. angielska. Wiem, że to jest system jeszcze nie idealny, ale napewno lepiej go mieć niż pozwalać na takie jaja jak w/w w komentarzu, albo gol Lamparda przeciwko Niemcom lub ręka Henry przeciw Irlandii, to jest po prostu brak respektu dla fanów kopanej i chęć/możliwość wypaczania przez np. UEFA. Nie ma to nic w wspólnego z duchem gry i pięknem futbolu, pomyłka sędziego ok, ale nie w takich sytuacjach. Podzielacie moją opinie czy ktoś uważa, że VAR to zło? Bo dla mnie nie ma nawet jednego powodu dla którego VARu miałoby nie być. 

Opublikowano

Wrócę do domu to za tą wypowiedź dam Ci plusik :)

Opublikowano
Ja się nadal nie mogę nadziwić że do tej pory nie ma VARu w Europie i niektórych ligach jak np. angielska. Wiem, że to jest system jeszcze nie idealny, ale napewno lepiej go mieć niż pozwalać na takie jaja jak w/w w komentarzu, albo gol Lamparda przeciwko Niemcom lub ręka Henry przeciw Irlandii, to jest po prostu brak respektu dla fanów kopanej i chęć/możliwość wypaczania przez np. UEFA. Nie ma to nic w wspólnego z duchem gry i pięknem futbolu, pomyłka sędziego ok, ale nie w takich sytuacjach. Podzielacie moją opinie czy ktoś uważa, że VAR to zło? Bo dla mnie nie ma nawet jednego powodu dla którego VARu miałoby nie być. 
Nie ma varu bo nie zawsze wygrać może lepszy ;) czy też czasem trzeba komus pomóc. Za duża kasa w grze. To takie moje przemyslenia
Opublikowano

nie oglądam, ale liczę na to że Wigan wygra i przejdzie dalej

a potem trafi na MU

i też wygra :)

i będzie mieć obydwa menczestery ustrzelone w sezonie :decayed:

Opublikowano
nie oglądam, ale liczę na to że Wigan wygra i przejdzie dalej
a potem trafi na MU
i też wygra [emoji4]
i będzie mieć obydwa menczestery ustrzelone w sezonie :decayed:
Odpadli

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.