Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co ten ManU gra to ja nie wiem.

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Godzinę temu, chudy13101980 napisał:

Co ten ManU gra to ja nie wiem.

a Real i Bayern? to dopiero kryzys takich wielkich klubów, Real już nie jest ten sam co z Ronaldo, piłkarze już tez mogą stracić motywacje wygrywając wszystko z 3 LM z rzędu, kasę mają, sławę, tytuły, modelki u boku, czego im więcej potrzeba :D

Opublikowano

No,Bayern również,tak jak napisałeś Real bez CR7 to już nie to samo,w przyszłym sezonie pewnie Neymar tam pójdzie. 

Opublikowano

Piątek pierwsza połowa 7 celnych strzałów na bramkę w pierwszej połowie gol i słupek,niema w Polsce drugiego tak aktywnego napastnika. niestety Parma prowadzi 1-3

Opublikowano

Piątek ma niesamowity start, gdyby tylko utrzymał tą skuteczność to pójdzie gdzieś z kim może coś wygrać, chciałbym żeby został w SerieA oczywiście. Forza Pistolero?

Opublikowano

PS. Czy ktoś wie co oznacza jego cieszynka? 

Opublikowano

A co do Parmy to fajnie ich znów zobaczyć po tylu latach, zbudowali dość solidny zespół jak na beniaminka

Opublikowano
22 godziny temu, chudy13101980 napisał:

Co ten ManU gra to ja nie wiem.

nie można nazwać tego grą  :thumbdown:

Opublikowano

Do2-sdfW0AIuqky.jpg

Opublikowano
9 godzin temu, Kris1909 napisał:

Piątek ma niesamowity start, gdyby tylko utrzymał tą skuteczność to pójdzie gdzieś z kim może coś wygrać, chciałbym żeby został w SerieA oczywiście. Forza Pistolero?

Żeby tylko nie przeszedł do za mocnego klubu, w którym jak się nie sprawdzi w 3 meczach to już się nie będzie łapał do kadry meczowej. Moim zdaniem powinien spokojnie robić swoje, zmienić kiedyś klub owszem, ale mądrze, krychowiak też poszedł do PSG i co? Kapustka też miał być wielki i? Drogę do wielkiej piłki dobrą miał Milik czy Lewy.
A co do skuteczności to wiadome jest, że nie może jej utrzymać w nieskończoność na takim poziomie :)
 

Opublikowano

Polska - Portugalia     

    1      -       1       

           31"

     :mellow::mellow::mellow:

Opublikowano

Nasza gra w obronie to jakiś kryminał, cieszy bramka Piątka - chłopak jest mega mobilny na boisku. Widać, że "młoda krew" :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ot takie przemyślenia mnie dopadły ;)

dzisiejszy mecz Portugalia Polska

1) nie będzie do obejrzenia na trzeźwo

2) nie będzie do obejrzenia nawet na bani

3) 1 i 2 są błędne, gdyż w ogóle nie da się tego oglądać .....

 

jak myślicie? ryzykujemy?

Opublikowano

Nadzieja zawsze jest...

ja oglądam... na trzeźwo:kox:

Opublikowano

Jakby tak zostało to już nie tak źle:kox:

Opublikowano

walczyli :decayed:

Opublikowano

drapali trawę pazuramY

:decayed:

Opublikowano

yebaniutki .....

 

Opublikowano

 

Opublikowano

No to lecimy ?

 

DSC_1377.JPG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.