Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to forum to żyje ???????????

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
2 godziny temu, Kamyk napisał:

to forum to żyje ???????????

cały czas, ale co to za życie  :wink:

Opublikowano

no Żoze

coś tym razem wymyślił ?

Opublikowano

dwie ciekawostki, w grupie H będzie nieźle (ale tylko w ciekawostkach, bo piłkarsko wiadomo kto pójdzie do LE)

będzie oglądane :)

http://www.sport.pl/pilka/7,65041,23844463,liga-mistrzow-terminarz-fazy-grupowej-mecze-o-18-55-i-21.html#Z_MTstream

 

i druga rzecz dotyczy kalendarza Liverpoolu, mają niezły cyrk

 

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Dziś pierwszy mecz pod wodzą nowego selekcjonera. Osobiście nie nastawiam się na jakąś świetną grę z naszej strony. Nie spodziewam się też zwycięstwa. Mam jedynie nadzieje, że Brzęczek dobrze spożytkuje ten mecz (a także kolejne) i uda się wykrystalizować najlepszą możliwą kadrę.

Opublikowano

Nadspodziewanie dobrze to wygląda po I połowie.Oby tak dalej...

Opublikowano

Cały czas są emocje, aż chce się oglądać!

Opublikowano

Polska  - Irlandia narazie 1:1  ?

Opublikowano

Czyżby  drugi remis .??? ??????

Opublikowano

I remis :drinks:

Opublikowano

Bida aż piszczy ???

Opublikowano

nie dałem rady tego obejrzeć

dramat

a Chorwacja niezły prysznic, co nie?

niesamowite, jak ich rozjechali

Opublikowano
10 godzin temu, Adam87 napisał:

I remis :drinks:

jest powtarzalność  :decayed:

Opublikowano
3 godziny temu, Kamyk napisał:

nie dałem rady tego obejrzeć

dramat

a Chorwacja niezły prysznic, co nie?

niesamowite, jak ich rozjechali

Nie oglądałem, a szkoda bo na pewno  było ciekawiej niż w tej kopaninie z Irl.
Hiszpanie zawiedli mnie na mundialu.. ale będą mocni mając takich piłkarzy jak Isco czy Asensio będą moim zdaniem głównym faworytem następnych ME.
A Chorwacja no cóż, jeden dobry turniej i tylko żeby się nie okazało, że to będzie na tyle.. A tam wkrótce też zmiana pokoleniowa bo czołowi piłkarze nie młodzi i pewnie nadejdą słabsze lata dla nich.
Na moje w najbliższych latach Hiszpania, Anglia i Francja te drużyny będą w Europie najmocniejsze. Włosi, Niemcy czy Portugalczycy będą na dalszym planie. Polska za kilka lat też może nie mieć wesoło, bo widać co znaczymy bez Lewego. Gdy Błaszczykowski, Glik, Lewy i Krychowiak skończą z reprezentacją to zostanie nadzieja w Zielińskim i Miliku, który w reprezentacji często zawodzi. To tylko moje przypuszczenia. :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Michał Zachodny na twitter:

Jak będzie "Piątek's on fire, your defence is terrified" po włosku?      :grin:   :kox:

Opublikowano

Znowu to zrobił :)

https://streamable.com/72cz1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.