Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

stanley nie żałuj na impulsy do "fryzjera" to nie będziemy Cię doganiać :sarcastic:

zmienił nr yeabny :gwizdanie:

zmądrzał i ma coś teraz na kartę :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 850,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

stanley nie żałuj na impulsy do "fryzjera" to nie będziemy Cię doganiać :sarcastic:

zmienił nr yeabny :gwizdanie:

zmądrzał i ma coś teraz na kartę :gwizdanie:

997 i proś fryzjera :cool1::polew:
Opublikowano

stanley nie żałuj na impulsy do "fryzjera" to nie będziemy Cię doganiać :sarcastic:

zmienił nr yeabny :gwizdanie:

zmądrzał i ma coś teraz na kartę :gwizdanie:

997 i proś fryzjera :cool1::polew:

Tylko się nie przedstawiaj bo Ciebie też już znają... :decayed:
Opublikowano

nie mogę się skupić ( oglądam powtórkę top modl :polew: sucze yebane)

Opublikowano

nie mogę się skupić ( oglądam powtórkę top modl :polew: sucze yebane)

Stan powtóki są do bani! Mam wejściowki na nagranie odcinka... :kox: :gwizdanie:
Opublikowano

nie mogę się skupić ( oglądam powtórkę top modl :polew: sucze yebane)

Stan powtóki są do bani! Mam wejściowki na nagranie odcinka... :kox: :gwizdanie:

BTW

Mogę wystąpić w stroju napastnika, muszę grać pierwsze skrzypce :wink4:

Opublikowano

aż tak Wam się ten Piróg podoba :polew:

Opublikowano

aż tak Wam się ten Piróg podoba :polew:

on gra w piłkę ? :blink:

Opublikowano
  • Autor

Cracovia dzisiaj zaskoczyła...

Mogła nawet wygrać, ale Matusiak karnego przestrzelił :gwizdanie:

Opublikowano

Cracovia dzisiaj zaskoczyła...

Mogła nawet wygrać, ale Matusiak karnego przestrzelił :gwizdanie:

pewny remis :thumbdown:

:wink4:

Opublikowano

aż tak Wam się ten Piróg podoba :polew:

on gra w piłkę ? :blink:

chodziło mi o top model,o którym wspominaliscie :naughty:
Opublikowano

aż tak Wam się ten Piróg podoba :polew:

on gra w piłkę ? :blink:

chodziło mi o top model,o którym wspominaliscie :naughty:

:polew: :polew:

Było już 2:0 dla Aston z MU ale kilka minut mocnego uderzenia diabłów i już jest 2:2 i jeszcze kilka minut meczu... To jest prawdziwa piłka nożna... :evil: :evil:

Opublikowano

a niech tam się rozwijają młodzi to do reprezentacji się przydadzą może...

szkoda, że Rybus obniżył loty :thumbdown:

Rybus to jest piz*eczka i nic z niego nie bedzie.....

Opublikowano
  • Autor

Ale wyniki w LT :kox:

Mało co kto trafił :polew:

BTW Dopisany: 13 Listopad 2010, 18:18

Leszki już 2-0 :kox:

Opublikowano

kto ogląda Barca Villareal??

k**wa h*j pier**lony sędzia i sedzia liniowy jest k**wa miszcz h*je j**any :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

najlepiej na sędziego zwalić wine :gwizdanie:

Opublikowano

o oglądasz że się wypowiadasz :evil: :evil: :evil:

Villi brakowało 2m do spalonego a ku**s zagwizdał....... :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

nie musze oglądać....doświadczenie życiowe mi mówi młody(w profilu masz 12 lat) jak to jest z oskarżeniami sędziego :laghing2:

Opublikowano

młody?? :polew: :polew: :polew:

Dobra lusss :good: :good: :good:

sam komentator powiedział, że to pomyłka jeśieni w Hiszpani :cool1:

Opublikowano

nie ma co się stresować, czasami tak bywa :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.