Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chyba tylko Arsenal potrafi zagrać genialny mecz a w następnym zagrać totalny piach... Moze faktycznie ten Krychowiak im potrzebny choćby jako motywator :) .

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 852,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wczorajsza wygrana Świętych mnie lekko zszokowała :naughty:

Arsene wg mnie ma rację

3 pierwsze bramki z doopy wzięte

poziom sędziowania żenujący

No nie gadaj.

W każdym elemencie byli przed kanonierami.

Pomijam, że ogólnie mecz z d*py.

Wszystko przypadkowe...

Bieniu

2 spalone i faul

ślepi sędziowie

co do czwartej nie ma co gadać, ale reszta?

prawdziwe kaloszowanie

Chyba tylko Arsenal potrafi zagrać genialny mecz a w następnym zagrać totalny piach...

Tottenham też tak ma :)

Opublikowano

Chyba tylko Arsenal potrafi zagrać genialny mecz a w następnym zagrać totalny piach... Moze faktycznie ten Krychowiak im potrzebny choćby jako motywator :) .

a Tottenham ? :decayed:

Wczorajsza wygrana Świętych mnie lekko zszokowała :naughty:

Arsene wg mnie ma rację

3 pierwsze bramki z doopy wzięte

poziom sędziowania żenujący

No nie gadaj.

W każdym elemencie byli przed kanonierami.

Pomijam, że ogólnie mecz z d*py.

Wszystko przypadkowe...

oglądałem tylko skróty, na kilka akcji w ofensywie Świętych, tylko jedna akcja Arsenalu :wink:

Opublikowano

Wczorajsza wygrana Świętych mnie lekko zszokowała :naughty:

Arsene wg mnie ma rację

3 pierwsze bramki z doopy wzięte

poziom sędziowania żenujący

No nie gadaj.

W każdym elemencie byli przed kanonierami.

Pomijam, że ogólnie mecz z d*py.

Wszystko przypadkowe...

Bieniu

2 spalone i faul

ślepi sędziowie

co do czwartej nie ma co gadać, ale reszta?

prawdziwe kaloszowanie

Ale ich gra i tak była dużo lepsza.

Nie zawalałbym przegranej na sędziego.

Na rozmiary może i tak, ale nie wypaczył meczu.

Opublikowano

póki co, MU gra jak nigdy jeszcze w tym sezonie :shock3:

Opublikowano

az kusi zeby dopisac: a przegra jak zawsze ;) , choc akurat w tym starciu jestem za MU :) .

Opublikowano

mega wysoki poziom póki co, widać że grają o życie LvG :naughty:

Opublikowano

mega wysoki poziom póki co, widać że grają o życie LvG :naughty:

więc liczę, że przegrają :)

Opublikowano

No i 2najt go nie wypierd....

PS - a widzieliśta chopy jak Stoke ograło Everton ?

szokówa

Opublikowano

pewnie LVG powiedział przed meczem:

Chopy, jak wygracie, to pójdę Wam na rękę i sam odejdę. No i niestety ciut im zabrakło :kwasny:

Opublikowano

a mogło już być po tym Luju ....

https://twitter.com/8Fact_Footballl/status/681546275292975105


tak nei można grać

zaraz MC trafi

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

nie trafi, lisy ich na kontre zlapia.


A mlody Schmeichel szybko zmieni klub, ma talent po ojcu.

Opublikowano

ciągle przyglądam się Lisom nie wierząc, że takim składem i krótka ławką można coś tam osiągnąć w tej wymagającej lidze

wrzucałem pod koniec listopada post z Twittera: https://twitter.com/8fact_footballl/status/668491989466263552

wychodzi na to, że aż tak bardzo party nie jest over

http://www.premierleague.com/en-gb/clubs/profile.overview.html/leicester

udało im się zebrać całkiem niezłą ilość punktów, bo aż 11/18, w tym tylko jedna porażka z Poolem

good job

niemniej jednak, jakby się zacięli

dobrze ze odpoczną od piłki w styczniu, całe 11 dni przerwy, może to coś da

Opublikowano

Ja tam nimi jestem tez zachwycony ale nie ma bata nie wyrobia fizycznie, za krotka lawka a jakies kontuzje na pewno sie przydarza tez.

Opublikowano

to prawda - nie ma co liczyć na to że Mahrez i Vardy załatwią cały sezon


.

a może na meczyk ?

https://www.groupon.pl/deals/ga-groupon-voyages-2605?utm_source=Freshmail_Travel_092015&utm_medium=e-mail&utm_campaign=liga_mistrzow-20160101

Opublikowano

Panu Wilsonowi cos to wypożyczenie nie służy, fakt faktem grali wczoraj o 16 także sylwester musiałbyć udany

https://www.youtube.com/watch?v=eAZAaAZhz80

Opublikowano

już tak bardzo tego holenderskiego Luja nie trawię, że bardziej mnie ucieszyła bramka wyrównująca Łabędzi niż późniejsza Rooneya :wink:

styl ciągle taki sam

zwycięstwo bez żadnego znaczenia

Opublikowano

już tak bardzo tego holenderskiego Luja nie trawię, że bardziej mnie ucieszyła bramka wyrównująca Łabędzi niż późniejsza Rooneya :wink:

styl ciągle taki sam

zwycięstwo bez żadnego znaczenia

to chyba dobrze, że nie pokazywali MU w C+ :)

Opublikowano

to w sumie jest symptomatyczne - biorąc pod uwagę jak nudną piłkę gra MU, pokazuje się teraz Arsenal

rzecz jasna, z całym szacunkiem, no ale ....

szkoda na MU prundu, taka jest prawda

Edytowane przez Kamyk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.