Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jakie klocki ?


Luka3s

Rekomendowane odpowiedzi

od razu zmien plyn hamulcowy :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego samemu, nie mas zkasy na tylne tarcze, odezwij sie na priv, dogadamy się :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z płynem też się najprawdopodobniej zabawię w najbliższym czasie, dzisiaj chciałem odkręcić koło. Nikuta. Zapieczone jak cholera :wallbash: nie idzie za nic. Muszę chyba odstawić to na warsztat. A przy okazji niech się pobawią z płynem, ile może kosztować płyn sam płyn >?[br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 21:13_________________________________________________No i ile go tam potrzeba zalać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebujesz 1 litr

Ate SL6 - koszt ok 30 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, wielkie dzięki za rady Devastation i wielkie pozdrowienia dla Cię. :notworthy:

W następnym tygodniu już będzie śmigał mam nadzieje układ hamulcowy jak należy. W końcu troche więcej pewności na drodze :wink4::hi:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 01:33_________________________________________________Jeszcze mam takie pytanko bo się w końcu nie zabrałem za te klocki. A później oddam może samochód do mechanika czy klocki o tym kształcie będą pasowały ?

( wyżej gdzies jest foto jak koło jest zdjęte )

A tu zdjęcie tego kształtu

G5x9r.jpg

[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 09:34_________________________________________________?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luka3s, co dzisiaj zażywaleś ???? :> :> :> :>

podawałem Ci juz pod zdjeciem informacje co masz kupic

ten klocek na zdjeciu jest do zacisku Lucas, Ty masz Ate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie o takim kształcie klocków nie da rady wsadzić?

Świetnie Pan ze sklepu mi doradził nie ma co. :wallbash:

Jestem goły, wesoły... :strzal: :strzal: :strzal: :strzal: :strzal:

W końcu się zabije przez te zjechane klocki... bo na nowe nie ma bata, a w sklepie widziałem informacje że towaru nie można zwracać i prosimy o uważne zakupy. Tyle że pacan wyszedł obczaił i był pewny że o takim kształcie będą pasowały. Jutro pójde i mu na ryju zacisne te klocki patałach ! :wallbash: :bicz3: :sesese:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 02:43_________________________________________________No miał szczęście i przyjął towar dołozyłem troche grosza i kupiłem prawidłowe. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...