Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Przekładka automat na manual


bbetoon

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam takie pytanie bo mam audi a4 1.9 tdi 110 kucy silnik afn avant :)) a chce kupić teraz sedana tez audi a4 1.9 tdi i ponoć tez afn i tu się zaczyna moje pytanie bo ten sedan jest z automatyczna skrzynia biegów a ja mam manualna w avancie i czy dało by rade przełożyć cały silnik z avanta do sedana żeby mieć ta manualna skrzynie czy tu już się zaczynają problemy czy bez problemy da się wszystko przełożyć ??? dzięki za odp :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale watki sa o skrzyni a ja chce caly silnik z skrzynia przelozyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czyli rzecz mówiąc dużo roboty ale za dużego problemu nie będzie ale trzeba pomyśleć czy opłacalne jest to dobrze wnioskuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czyli rzecz mówiąc dużo roboty ale za dużego problemu nie będzie ale trzeba pomyśleć czy opłacalne jest to dobrze wnioskuje ?

Dokładnie. Lepiej zmienić auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to chodzi o to ze mam okazje kupic za 7 tys zl zagranica i sprzeglo sie slizga i turbo jest walniete i temu tak pomyslalem zeby kupic i przekladke zrobic ale jak tak jest ze tak duzo to moze poszukam jakies a6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/all_wymiana_skrzyni_automatycznej_na_manualna-t139299.0.html

tu masz mój wątek, dużo spekulacji było na temat tej przekładki ale jestem zadowolony i wbrew pozorom było to banalnie proste

a co do przekładki całego silnika to nie wiem ale podejżewam że jest duuużo zabawy[br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 20:34_________________________________________________

ale to chodzi o to ze mam okazje kupic za 7 tys zl zagranica i sprzeglo sie slizga i turbo jest walniete i temu tak pomyslalem zeby kupic i przekladke zrobic ale jak tak jest ze tak duzo to moze poszukam jakies a6

to że w automacie sprzęgło sie ślizga to normalne bo w skrzyniach automatycznych montowanych w AFN-ach masz sprzęgło hydrokinetyczne i odczucie ślizgania się jego to normalne, chyba że masz za mało oleju w skrzyni to wtedy wystaczy dolać bądź wymienić.

co do auta to zależy od rocznika, wyposażenia i stanu pozostałych elementów ale za turbo musisz liczyć 1500zł[br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 23:12_________________________________________________

a czyli rzecz mówiąc dużo roboty ale za dużego problemu nie będzie ale trzeba pomyśleć czy opłacalne jest to dobrze wnioskuje ?

Dokładnie. Lepiej zmienić auto.

nie można zmienić auta którego jeszcze sie nie ma :kox:

proponuje dokładniejsze czytanie postów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...