Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Chip w AJM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja myslałem nad zmiana turbiny a AWX i potem program i tak na 165km bym chciał ale nie wiem ile nm by było :decayed:

i tak bym mógł sobie na tym spokojnie śmigać? nic nie było by nie tak?

ja mam suszarke z awx i program na 170KM i 368nm, zrobiłem już na tym setupie 50kkm i wszystko w jak najlepszym porządku :)

i jak wrażenia z jazdy? :decayed:

Opublikowano

a ja myslałem nad zmiana turbiny a AWX i potem program i tak na 165km bym chciał ale nie wiem ile nm by było :decayed:

i tak bym mógł sobie na tym spokojnie śmigać? nic nie było by nie tak?

ja mam suszarke z awx i program na 170KM i 368nm, zrobiłem już na tym setupie 50kkm i wszystko w jak najlepszym porządku :)

i jak wrażenia z jazdy? :decayed:

cieszy mnie to, że nieraz jakiś kozak w bmw zrobił większe oczy :decayed:

Choć kusi mnie zestaw, który ma Cristoforo :naughty:

Opublikowano

jak ja miałem zamiar kupić AJMa to myślałem o wirusie ale najpierw brd pomki i cooler centralny jak sie bawić to sie bawić na całego :good:

Opublikowano

a ja myslałem nad zmiana turbiny a AWX i potem program i tak na 165km bym chciał ale nie wiem ile nm by było :decayed:

i tak bym mógł sobie na tym spokojnie śmigać? nic nie było by nie tak?

ja mam suszarke z awx i program na 170KM i 368nm, zrobiłem już na tym setupie 50kkm i wszystko w jak najlepszym porządku :)

i jak wrażenia z jazdy? :decayed:

cieszy mnie to, że nieraz jakiś kozak w bmw zrobił większe oczy :decayed:

Choć kusi mnie zestaw, który ma Cristoforo :naughty:

to wiesz co masz kupić :naughty:

Opublikowano

a ja myslałem nad zmiana turbiny a AWX i potem program i tak na 165km bym chciał ale nie wiem ile nm by było :decayed:

i tak bym mógł sobie na tym spokojnie śmigać? nic nie było by nie tak?

ja mam suszarke z awx i program na 170KM i 368nm, zrobiłem już na tym setupie 50kkm i wszystko w jak najlepszym porządku :)

i jak wrażenia z jazdy? :decayed:

cieszy mnie to, że nieraz jakiś kozak w bmw zrobił większe oczy :decayed:

Choć kusi mnie zestaw, który ma Cristoforo :naughty:

to wiesz co masz kupić :naughty:

czekaj, poszukam nr tel do providenta :wink4:

(muszę zrobić bilans zysków i strat :gwizdanie: )

Opublikowano

jak twoje turbo AWX jest pewne to sie dogadamy :naughty:

Opublikowano

jak twoje turbo AWX jest pewne to sie dogadamy :naughty:

:gwizdanie:

logi wychodzą bdb :decayed: fizycznie wygląda ok

Opublikowano

jak twoje turbo AWX jest pewne to sie dogadamy :naughty:

:gwizdanie:

logi wychodzą bdb :decayed: fizycznie wygląda ok

:gwizdanie:

Opublikowano

a ja myslałem nad zmiana turbiny a AWX i potem program i tak na 165km bym chciał ale nie wiem ile nm by było :decayed:

i tak bym mógł sobie na tym spokojnie śmigać? nic nie było by nie tak?

ja mam suszarke z awx i program na 170KM i 368nm, zrobiłem już na tym setupie 50kkm i wszystko w jak najlepszym porządku :)

i jak wrażenia z jazdy? :decayed:

cieszy mnie to, że nieraz jakiś kozak w bmw zrobił większe oczy :decayed:

Choć kusi mnie zestaw, który ma Cristoforo :naughty:

no niezły ma ale to już więcej zabawy i więcej kasy :decayed:

ciekawe czy z mojego dało by 170km i 368nm :wink4:

mi by starczyła suszarka i program :kox:

no wiadomo ze apetyt rośnie w miare jedzenia :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 23:02_________________________________________________

jak twoje turbo AWX jest pewne to sie dogadamy :naughty:

:gwizdanie:

logi wychodzą bdb :decayed: fizycznie wygląda ok

ile za nie dałeś ? :mysli:

Opublikowano

okazało się, że jak kupiłem samochód od gościa, który je świeżo sprowadził, turbo już tam było - taki mały bonusik :decayed:

Opublikowano

no to nieżle :decayed: kto ma lepiej :kox:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 23:07_________________________________________________stanley a jak w upałach sie sprawowało auto z turbinka i programem?

Opublikowano

no to nieżle :decayed: kto ma lepiej :kox:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 23:07_________________________________________________stanley a jak w upałach sie sprawowało auto z turbinka i programem?

nie mam FMICA, więc trochę kopciło (przy pedale "w podłogę") i po kilku przyspieszeniach miałem małego laga :gwizdanie:

Opublikowano

laga?? tzn ? :mysli:

Opublikowano

laga?? tzn ? :mysli:

w dolnych granicach obrotów ( z tego co pamietam to 1800-2000obr/min) jak naciskałem pedał gazu, to auto zbierało się dopiero po chwili i powiedzmy od tych 2000obr/min - tak w dużym skrócie.

Za to teraz jazda cieszy :kox: a jak wrzuce 15" na zime to w ogóle jest ogień :kox:

Opublikowano

laga?? tzn ? :mysli:

w dolnych granicach obrotów ( z tego co pamietam to 1800-2000obr/min) jak naciskałem pedał gazu, to auto zbierało się dopiero po chwili i powiedzmy od tych 2000obr/min - tak w dużym skrócie.

Za to teraz jazda cieszy :kox: a jak wrzuce 15" na zime to w ogóle jest ogień :kox:

ale czy Ci to przeszkadza? :mysli:

Opublikowano

laga?? tzn ? :mysli:

w dolnych granicach obrotów ( z tego co pamietam to 1800-2000obr/min) jak naciskałem pedał gazu, to auto zbierało się dopiero po chwili i powiedzmy od tych 2000obr/min - tak w dużym skrócie.

Za to teraz jazda cieszy :kox: a jak wrzuce 15" na zime to w ogóle jest ogień :kox:

ale czy Ci to przeszkadza? :mysli:

nie jest to tak uporczywe, z resztą - nie jestem jakimś dzikusem na drodze, chyba lata robią swoje :wink4:

Opublikowano

laga?? tzn ? :mysli:

w dolnych granicach obrotów ( z tego co pamietam to 1800-2000obr/min) jak naciskałem pedał gazu, to auto zbierało się dopiero po chwili i powiedzmy od tych 2000obr/min - tak w dużym skrócie.

Za to teraz jazda cieszy :kox: a jak wrzuce 15" na zime to w ogóle jest ogień :kox:

ale czy Ci to przeszkadza? :mysli:

nie jest to tak uporczywe, z resztą - nie jestem jakimś dzikusem na drodze, chyba lata robią swoje :wink4:

nie gadaj nie jestes taki stary :naughty:

kurde mi sam program by nie starczył :decayed:

Opublikowano

laga?? tzn ? :mysli:

w dolnych granicach obrotów ( z tego co pamietam to 1800-2000obr/min) jak naciskałem pedał gazu, to auto zbierało się dopiero po chwili i powiedzmy od tych 2000obr/min - tak w dużym skrócie.

Za to teraz jazda cieszy :kox: a jak wrzuce 15" na zime to w ogóle jest ogień :kox:

ale czy Ci to przeszkadza? :mysli:

nie jest to tak uporczywe, z resztą - nie jestem jakimś dzikusem na drodze, chyba lata robią swoje :wink4:

nie gadaj nie jestes taki stary :naughty:

kurde mi sam program by nie starczył :decayed:

ja nie wyobrażam sobie powrotu do serii :rolleyes:

Opublikowano

seria jest dla taxowkarzy :decayed:

nie rozumiem jak mozna jezdzic seria :mysli:

Opublikowano

Piotrek a Ty na ile masz zrobione?

a ja mam serie ;(

ale narazie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.