Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BDG] po kroplówce u Rogalotti-ego


rafix5

Rekomendowane odpowiedzi

Piękny wynik jak na 2.5TDI :) Frajdy z jazdy! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moj pobij :)) u mnie wyszla seria cos 174,5 konia przy 27stopniach jak bym przy 16 robil jak inni bylo by ze 178koni

a po modzie 198,3 :)) :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykres elegancki

witja jednak się zna na temacie

a tobie no cóż, przyjemności i już

k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykres elegancki

witja jednak się zna na temacie

a tobie no cóż, przyjemności i już

k

:hi:

oj zna sie zna jak malo kto zreszta byle komu bym przy moim aucie nie dal grzebac ale to juz inna bajka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie od wczoraj jest new rekord - 199.9PS :evil:. Później wkleje wykres :wink4:

Pozdrawiam.

Nie dało się już tego 0,1 PS dobić żeby było 2 z przodu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie od wczoraj jest new rekord - 199.9PS :evil:. Później wkleje wykres :wink4:

Pozdrawiam.

napisz lepiej ze na dobre silniki trafiles :))) ale ze dalo sie z nich tyle wydusic to tez jestem mega zaskoczony ciekawe ile by u mnie pokazalo przy 20stopniach celciusza

podejrzewam ze wyniki moj i muskela bylyby identyczne :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak Muskiel Muskiel`a auto. Ale on miał lepsze warunki pomiaru, temp nizsza o 7-8stopni w hali. Własnie u niego tyle wyszło. Mozna by zrobic ponad 200PS spokojnie ale to juz by nie było rozsadnie dla silnika :wink4:. Nie chciałem takze żeby mie Herr Fik zabił :polew:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak Muskiel Muskiel`a auto. Ale on miał lepsze warunki pomiaru, temp nizsza o 7-8stopni w hali. Własnie u niego tyle wyszło. Mozna by zrobic ponad 200PS spokojnie ale to juz by nie było rozsadnie dla silnika :wink4:. Nie chciałem takze żeby mie Herr Fik zabił :polew:

Pozdrawiam.

no wlansie hehe ale super ze u niego tyle wyszlo

ja mowie jak do Ciebie przyjechalem liczylem tak na 180-185ps moje 198 nawet mi do glowy w najsmielszych snach nie przyszlo :))) ale rzeczywistosc okazala sie bardziej zadowalajaca niz najpiekniejszy sen :)))

w sumie to ja go namowilem na chipa u Ciebie i teraz wiem ze mu sie micha cieszy :)))

juz mi sie wczoraj chwalil tym przepieknym wynikiem --> zaokraglajac jest 200 jak z bata strzelil :)))

z drugiej strony ciesze sie ze nasze pudla udalo sie wogole do takiego stanu doprowadzic :))

zobaczymy co herr tüv powie ale mysle ze nie bedzie problemu bo moje pudlo nie puszcza dymka :)))

rowniez pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...