Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Po wymianie łożysk dalej wyje :/


gawey

Rekomendowane odpowiedzi

cześć koledzy ostatnio zaczeły mi wyć kola z tylu wiec pierwsze co zrobiłem to podniosłem kola i posprawdzałem luzy no i faktycznie były luzy na łożyskach wiec zabrałem sie za wymianę kupalem firmy FAG i zabrałem sie za demontaż podczas zdejmowania tarcz okazalo sie ze i tarcze prosza sie o wymianę wiec postanowiłem wszystko za jednym razem zrobić wszystko poszło bez wiekszych problemów ( dzięki opisowi który jest na forum) no i tu sie zaczelem cieszyć ze będzie w końcu cicho ale gdy wzielem go na jazdę próbna problem wycia nie znikną dalej wyje i tu pytanie koledzy co tu może być nie tak czy wina leży w oponach niby bieżnik maja jeszcze dobry czy opony moga wyć dodam ze bicia żadnego nie czuje na kierownicy ? z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radze sprawdzic opony,tez tak mialem w poprzednim samochodzie,wymienilem wtedy lozyska i wywalilem duzo kasy a halas dalej pozostal jak sie pozniej okazalo tylnie opony byly do wymiany bo od wewnetrznej strony porobily sie wybrzuszenia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma rację mogą ten hałas robić opony. Przejedz ręką po bieżniku, jeśli wyczujesz nierówności to na pewno będą winne opony. Zanim je wymienisz radziłbym pojechać na sprawdzenie amortyzatorów bo po jakimś czasie z tymi nowymi może się stać tak samo. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalem watek itez zaraz pojde sprawdzic bo mamtez problem .

Przy jezdzie ok.60km/h zaczyna sie huczenie a powyzej juz cisza i do oporu??????

I czy to moga byc lozyska? w sumie wymienialem rok temu na febi? I juz sam sobie zaczalem tlumaczyc ze slabej jakosci lozyska i jazda na 17 i sporo kilometrow........niewiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiku....

pozamienialem oponki przod na tyl i CISZA!!!!!

znow spowrotem zamienilem i halasuje -czyli opony :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymien opony kolego :) pracuje na wulkanizacji i często sie z tym spotykam :) pewnie opony to cos z grupy goodyeara fulda dunlop itp nie polecam opon z grupy goodyeara bo sie wlasnie ząbkują i wyja :)

Witam,

Potwierdzam słowa kolegi. Mam goodyear'y i słyszałem wycie. Po sprawdzeniu okazało się, że łożyska są dobre i wszystkiemu winne są opony ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...