Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] Najlepsze z najgorszych (części zawieszenia, wahacze)


koko115

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie zawsze mnie zastanawiało czy na Allego nie pojawią się oryginalne wahacze tylko te stare w których słabe były tuleje metalowo-gumowe i padały przed sforzniem. :mysli:

Powiem Ci że stan elementów metalowo gumowych w moich wahaczach przed wymianą był zaskakująco dobry, posypały się końcówki sworzni... Z rozmów z użytkownikami i mechanikami wynika że elementy metalowo gumowe padają niezbyt często.. (jeżeli tylko są prawidłowo zamontowane!!!) najczęściej właśnie sypią się końcówki sworzni. [br]Dopisany: 15 Sierpień 2007, 22:33 _________________________________________________

Cena za te orginały powala, dziwi mnie tylko że na jednym jest data produkcji 2001 :mysli:

Czyżby jakieś stare zapasy magazynowe :D

Stary ja przed wymianą miałem jeszcze wszystkie fabryczne :blink: 6 lat dla gum w elementach zawieszenia nie jest tragedią.. patrzy wyżej... i tak pierwsze się sypią końcówki sworzni.. a 6 lat dla nich to tyle co nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mieliście takie że tak wnioskujecie ? ewentualnie niewiecie który wahacz najczęście skrzypi ?? zlałem wszystkie gumki WD40 i dalej skrzypi przy skręcaniu kierownicą w trakcie wolnej jazdy [/quote

janusz-audi napisal;

ja tez to mialem skrzypialo jak diabli.Na 99% skrzypi wachacz nosny(ten na ktorym jest amortyzator).To ze zlales wd nic nie da bo ten wachacz jest gomka do dolu.

A w praktyce to jest tak ja jak kupilem swoje :a4fan:wymienilem 3 wachacze ,2 z lewej i jeden z prawej(2 lata temu)miesiac temu bylem na szarpaczach i zero luzu, zrobilem 38000km przez te 2 lata i nic nie stuka.Jest chyba glupota wymieniac wszystkie 8 wachaczy naraz.POZDROu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szarpakach to sobie mozesz poszarpac starego poldka.Szarpapel juz 2 auta z takim zawasem i niby luzu nie bylo ale jak rozebralem wszystko w pyl to zawsze luzy znajdywałem.Ostatnio ryzykuje i inwestuje w Meyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie o tych na allegro:

http://allegro.pl/item240991310_wahacz_audi_a4_a6_passat_b5_lemforder_orginal_ss_.html

podobno montują to fabrycznie, czy myslicie że to dokładnie to samo, może ktoś zalożył i się podzieli jak wygląda trwałość, ja jestem zdołowany po zakupie całego komletu dello z allegro, zrobiłem koło 15 tyś i stuka strasznie, byłem sprawdzać i okazuje się że 5 sztuk do wymiany więc teraz chcę kupić coś bardziej trwałego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...