Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] Prawy kierunkowskaz migający w lewo


ixdude

Rekomendowane odpowiedzi

j/w, mam problem z prawym kierunkowskazem. Początkowo było bardzo sporadycznie, lecz teraz jest to nagminne i mnie mocno irytuje. Otóż po włączeniu kierunkowskazu sygnalizującego skręt w prawo, bardzo często kierunkowskaz miga mi lewy. Niekiedy po 2-3 mignięciach przestaje całkowicie pracować lub wraca do normy. Ostatnio rzadko, ale zdarza mu się jeszcze zadziałać prawidłowo.

Może być to związane z wymianą żarówek z HIDów na zwykłe, gdyż zostawiłem otwory po nich nie zabezpieczone w żaden sposób.

Prośba moja jest taka, abyście pomogli mi zidentyfikować problem i ew go usunąć.

PS: W przypadku lewego kierunkowskazu nie ma kompletnie żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że winna jest manetka kierunków :mysli: moja mama miała kiedyś w oplu coś takiego, że jak wrzucała kierunkowskaz to zapalały się długie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też raczej stawiałbym na manetkę. Jeżdżę od ponad roku z dziurami po HID-ach i nic się absolutnie nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytarte styki w manetce. na 70% wyjmij wyczyść delikatnie papierem drobnym sciernym . zobaczysz co będzie. ale przy rozkręcaniu manetki UWAGA. bo może Ci się rozpaść i ciężko Ci będzie poskładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge Ci wyslac manetke.Jesli sie okaze,ze to ona to dogadamy sie co do ceny.Jesli nie bedzie poprawy,odesli mi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za porady. Zawitam do ASO wpierw, gdyż robili mi auto po włamie. Może pozostałości po gaśnicy :kwasny:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 21:53_________________________________________________Unikajcie ASO jak najbardziej! Oczywiście oni nic nie zmieniali, nic nie ruszali. W piz*u mać, dali mi jakąś lipną manetkę i teraz goń się człowieku :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...