Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Na jaki kolor pomalować TT ?

Na jaki kolor pomalowac tt ?

  1. 1. Na jaki kolor pomalowac tt ?

    • srebrny ( tak jak jest )
    • biala perla
    • intensywny czerwony
    • intesywny zolty
    • intesywny pomarancz ( z palety lamborhini chyba ? )

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A myślałem o którym dokładnie pomarańczu? Ten kodzik z ST sprawdziłeś, który Ci podesłałem?

akjam miales podeslac ale nie doszlo nic wlasnie ... myslalem ze zapomniales :mysli:

chcialbym uzyskac jak najbardziej gleboki, rarzacy i rzucajacy sie w oczy pomarancz

Opublikowano

Obiecany kod lakieru. Zapomniałem na śmierć i stąd ta zwłoka. :hi:

UC1259 - to podkład i druga warstwa 672. :good: To kodziki prosto od lakiernika bo kumpel miał malowany zderzak. :cool1:

Co prawda zapomniałem ale później podałem Ci go w tym temacie. :good:
Opublikowano
  • Autor

Obiecany kod lakieru. Zapomniałem na śmierć i stąd ta zwłoka. :hi:

UC1259 - to podkład i druga warstwa 672. :good: To kodziki prosto od lakiernika bo kumpel miał malowany zderzak. :cool1:

Co prawda zapomniałem ale później podałem Ci go w tym temacie. :good:

heh ... chyba przysleplem ;)

dzieki :good:

jakby ktos mial kolor pomaranczowy z palety lamborghini ( gallardo lub murcielago ) to tez poprosze[br]Dopisany: 03 Sierpień 2010, 23:39_________________________________________________albo moze ma ktos kod lakieru z palety ktm ( najlepiej z modelu xbow )

ktm-x-bow.jpg

ewentualnie sa jakies oczojebne pomaranczowe motocykle ? zebym wiedzial z jakich palet kolorow szukac ... bede wdzieczny za kazde info na temat lakierow [br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 11:23_________________________________________________wlasnie sie widzialem z kolega i nasunal mi pewien pomysl

zamiast pomaranczowego ... czerwien wpadajaca w bordowy ... abrdzo gleboki kolor

cos takiego

co wy na to ?

Pawlos16V28082007035.jpg

Pawlos16V01092007051-001.jpg

Pawlos16VKopia_(1)_DSC00516.JPG

Pawlos16VDSC00525.JPG

Opublikowano

Nowak a nie myslales o czarnym macie?? dozuc do ankiety zobaczysz ze bedziesz mial duzo glosow :naughty:

Opublikowano

Trochę wymodzona ta astra.Ja tam jestem za pomarańczem Lambo.

Opublikowano

Jakiś czas temu była na sprzedaż TT w głębokiej czerwieni jak piszesz, ale nie robiło to jakiegoś piorunującego wrażenia.

Zostań przy pomarańczu ale zrób "soczysty". W połączeniu z czarnymi dodatkami będzie kosa.

Opublikowano
  • Autor

Nowak a nie myslales o czarnym macie?? dozuc do ankiety zobaczysz ze bedziesz mial duzo glosow :naughty:

odpada .... za duzo tego juz jest na drogach

pozatym mat mi sie srednio podoba i ,..... chce miec dach w fortepianowej czerni a do matu bedzie to pasowalo jak swini siodlo...

Opublikowano

ccrp_0612_08_1967_z+ford_mustang_gta_fastback_lamborghini_orange_pearl_silver_metallic_opal_stripes.jpg

kolor: lamborghini orange pearl silver metallic. kodu jeszcze nie znalazlem ale w tej firmie napewno maja ten kolor i moga ci go namieszac http://www.kielan.eu/lakiery.html

na tej stronie powinienes znalezc kody lakierow motocyklowych: http://www.colorrite.com/

Opublikowano

[...]wlasnie sie widzialem z kolega i nasunal mi pewien pomysl

zamiast pomaranczowego ... czerwien wpadajaca w bordowy ... abrdzo gleboki kolor

cos takiego

co wy na to ?

Pawlos16V28082007035.jpg

Pawlos16V01092007051-001.jpg

Pawlos16VKopia_(1)_DSC00516.JPG

Pawlos16VDSC00525.JPG

To jest paskudne wg mnie. :tongue4::thumbdown: Może dlatego, że ogólnie tJuning jest kiepski! :naughty:
Opublikowano

[...]wlasnie sie widzialem z kolega i nasunal mi pewien pomysl

zamiast pomaranczowego ... czerwien wpadajaca w bordowy ... abrdzo gleboki kolor

cos takiego

co wy na to ?

Pawlos16V28082007035.jpg

Pawlos16V01092007051-001.jpg

Pawlos16VKopia_(1)_DSC00516.JPG

Pawlos16VDSC00525.JPG

To jest paskudne wg mnie. :tongue4::thumbdown: Może dlatego, że ogólnie tJuning jest kiepski! :naughty:

Powiedz, ze to byl zart z ta astra?

Takie cos bylo dobre zaraz po tym jak w kinach grali szybkich i wscielklych :decayed:

Opublikowano

[...]wlasnie sie widzialem z kolega i nasunal mi pewien pomysl

zamiast pomaranczowego ... czerwien wpadajaca w bordowy ... abrdzo gleboki kolor

cos takiego

co wy na to ?

Pawlos16V28082007035.jpg

Pawlos16V01092007051-001.jpg

Pawlos16VKopia_(1)_DSC00516.JPG

Pawlos16VDSC00525.JPG

To jest paskudne wg mnie. :tongue4::thumbdown: Może dlatego, że ogólnie tJuning jest kiepski! :naughty:

Powiedz, ze to byl zart z ta astra?

Takie cos bylo dobre zaraz po tym jak w kinach grali szybkich i wscielklych :decayed:

No ja nie żartowałem ale mam nadzieję, że Nowak_zg żartował. :kox: Tragedia ta stra i może dlatego ten kolor od razu jest spalony. :sick3:
Opublikowano
  • Autor

nie chodzi mi o malowanie flip flop ... ale o sama barwe lakieru ( nie patrzcie na auto, felgi, lusterka, lampy ... czy tez ze jest dwukolorowe... chodzi o sama barwe )

tutaj te fotki nie oddaja glebi tego bordowego lakieru

ci co widzieli auto na zywo wiedza zapewne jak wygladal ten bordo na zywo... mial niesamowita glebie i byl taki zywy[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 00:06_________________________________________________

:drunk: :drunk:

kolor: lamborghini orange pearl silver metallic. kodu jeszcze nie znalazlem ale w tej firmie napewno maja ten kolor i moga ci go namieszac http://www.kielan.eu/lakiery.html

na tej stronie powinienes znalezc kody lakierow motocyklowych: http://www.colorrite.com/

dzieki wielkie :notworthy:, jakbys jeszcze znalazl kod lakieru pomaranczowego z tej palety lambo to bylbym bardzo wdzieczny :drunk:

Opublikowano

kolory i kody lambo

http://www.lambocars.com/pnt/ppg.htm

kolor: lamborghini orange pearl silver metallic

na moje to chodzi o Arancio Borealis
Opublikowano
  • Autor

kolory i kody lambo

http://www.lambocars.com/pnt/ppg.htm[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 00:11_________________________________________________

kolor: lamborghini orange pearl silver metallic

na moje to chodzi o Arancio Borealis

dzieki :notworthy::good:

tak patrze na ta liste kolorow i chodzi mi po glowie:

21040.jpg LAM.21040 Giallo 21040

231240.jpg LAM. 231240 Arancio Diablo 2CT (92) 231240

2004.jpg LAM.2004 Arancio 2004

0057.jpg LAM.*0057 Arancio Ishtar 2CT *0057

ymir.jpg LAM. LY2F Arancio Ymir 908044

borealis.jpg LAM. LOE2 Arancio Borealis 905385 and 905385/2 ( http://www.lambocars.com/hr/gal/gall89.jpg )

154492.jpg LAM. 154492/2 Fuscia Mic. 2CT (94) 154492

224147.jpg LAM. 224147 Red Mic 3CT (88) 224147

231136.jpg LAM. 231136 Diablo Rosso 2CT (90) 231136

0061.jpg LAM.*0061 Viola Ophelia Mic 2CT *0061

metis.jpg LAM. LY3W Rosso Metis 903668 and 903668/2

leto.jpg LAM. LZ3F Rosso Leto *0093

Opublikowano

ten Arancio Borealis na próbce nie wygląda za fajnie :mysli:

ale na tej fotce już kozaczy :kox:

Opublikowano
  • Autor

pare kolorow z tej palety / ( nie wiem jakie to sa dwa pierwsze ) ... reszta podpisana /

142.jpg

058.jpg

Arnacio Ymir arancioYmir1.jpg

Arnacio Ymir arancioYmir2.jpg

Arancio Borealis 243361634_05c2cdeea7.jpg

Arancio Atlas 543952597_8f09c95dba.jpg

Arancio Ymir 283485102_b407ff4b8c.jpg

Viola Ophelia 3.JPG

Viola Ophelia 1.jpg

Viola Ophelia 4.jpg

rosso leto 142602.jpg

rosso leto 4742688117_86dcbd950f.jpg

rosso leto Lamborghini_Gallardo_1.jpg

arnacio_ihstar ihstar1.jpg

arnacio_ihstar ihstar2.jpg

Rosso metis 5.jpg

Rosso metis 198975.jpg

Opublikowano

d8f4c6ebcd89de10.jpg

chcesz być ORYginalny to dawaj PPG green z tej porszawy :)

Opublikowano
  • Autor

to zeby auto bylo oryginalne to jedno ... ale musi tez mi sie podobac ;p a ten kolor mi nie pasuje

ps. znalazlem bardzo fajna strone z opisami kolorow z lambo i ze zdjeciami

http://www.lambo.com.pl/ciekawostki/kolory/index.php

Opublikowano

nowak to twój wybór a moja propozycja, wybierzesz taki jaki Ci się będzie podobał, byle dobrze położyli lakier bo inaczej problem ze sprzedażą będzie, zamiast malować pomyśl o diamentowej ochronie lakieru, może ten srebrny będzie jak nowy albo lepiej jak nowy :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.