Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Na jaki kolor pomalować TT ?


Nowak_zg

Na jaki kolor pomalowac tt ?  

  1. 1. Na jaki kolor pomalowac tt ?

    • srebrny ( tak jak jest )
    • biala perla
    • intensywny czerwony
    • intesywny zolty
    • intesywny pomarancz ( z palety lamborhini chyba ? )


Rekomendowane odpowiedzi

A myślałem o którym dokładnie pomarańczu? Ten kodzik z ST sprawdziłeś, który Ci podesłałem?

akjam miales podeslac ale nie doszlo nic wlasnie ... myslalem ze zapomniales :mysli:

chcialbym uzyskac jak najbardziej gleboki, rarzacy i rzucajacy sie w oczy pomarancz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecany kod lakieru. Zapomniałem na śmierć i stąd ta zwłoka. :hi:

UC1259 - to podkład i druga warstwa 672. :good: To kodziki prosto od lakiernika bo kumpel miał malowany zderzak. :cool1:

Co prawda zapomniałem ale później podałem Ci go w tym temacie. :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecany kod lakieru. Zapomniałem na śmierć i stąd ta zwłoka. :hi:

UC1259 - to podkład i druga warstwa 672. :good: To kodziki prosto od lakiernika bo kumpel miał malowany zderzak. :cool1:

Co prawda zapomniałem ale później podałem Ci go w tym temacie. :good:

heh ... chyba przysleplem ;)

dzieki :good:

jakby ktos mial kolor pomaranczowy z palety lamborghini ( gallardo lub murcielago ) to tez poprosze[br]Dopisany: 03 Sierpień 2010, 23:39_________________________________________________albo moze ma ktos kod lakieru z palety ktm ( najlepiej z modelu xbow )

ktm-x-bow.jpg

ewentualnie sa jakies oczojebne pomaranczowe motocykle ? zebym wiedzial z jakich palet kolorow szukac ... bede wdzieczny za kazde info na temat lakierow [br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 11:23_________________________________________________wlasnie sie widzialem z kolega i nasunal mi pewien pomysl

zamiast pomaranczowego ... czerwien wpadajaca w bordowy ... abrdzo gleboki kolor

cos takiego

co wy na to ?

Pawlos16V28082007035.jpg

Pawlos16V01092007051-001.jpg

Pawlos16VKopia_(1)_DSC00516.JPG

Pawlos16VDSC00525.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak a nie myslales o czarnym macie?? dozuc do ankiety zobaczysz ze bedziesz mial duzo glosow :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu była na sprzedaż TT w głębokiej czerwieni jak piszesz, ale nie robiło to jakiegoś piorunującego wrażenia.

Zostań przy pomarańczu ale zrób "soczysty". W połączeniu z czarnymi dodatkami będzie kosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak a nie myslales o czarnym macie?? dozuc do ankiety zobaczysz ze bedziesz mial duzo glosow :naughty:

odpada .... za duzo tego juz jest na drogach

pozatym mat mi sie srednio podoba i ,..... chce miec dach w fortepianowej czerni a do matu bedzie to pasowalo jak swini siodlo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ccrp_0612_08_1967_z+ford_mustang_gta_fastback_lamborghini_orange_pearl_silver_metallic_opal_stripes.jpg

kolor: lamborghini orange pearl silver metallic. kodu jeszcze nie znalazlem ale w tej firmie napewno maja ten kolor i moga ci go namieszac http://www.kielan.eu/lakiery.html

na tej stronie powinienes znalezc kody lakierow motocyklowych: http://www.colorrite.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]wlasnie sie widzialem z kolega i nasunal mi pewien pomysl

zamiast pomaranczowego ... czerwien wpadajaca w bordowy ... abrdzo gleboki kolor

cos takiego

co wy na to ?

Pawlos16V28082007035.jpg

Pawlos16V01092007051-001.jpg

Pawlos16VKopia_(1)_DSC00516.JPG

Pawlos16VDSC00525.JPG

To jest paskudne wg mnie. :tongue4::thumbdown: Może dlatego, że ogólnie tJuning jest kiepski! :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]wlasnie sie widzialem z kolega i nasunal mi pewien pomysl

zamiast pomaranczowego ... czerwien wpadajaca w bordowy ... abrdzo gleboki kolor

cos takiego

co wy na to ?

Pawlos16V28082007035.jpg

Pawlos16V01092007051-001.jpg

Pawlos16VKopia_(1)_DSC00516.JPG

Pawlos16VDSC00525.JPG

To jest paskudne wg mnie. :tongue4::thumbdown: Może dlatego, że ogólnie tJuning jest kiepski! :naughty:

Powiedz, ze to byl zart z ta astra?

Takie cos bylo dobre zaraz po tym jak w kinach grali szybkich i wscielklych :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]wlasnie sie widzialem z kolega i nasunal mi pewien pomysl

zamiast pomaranczowego ... czerwien wpadajaca w bordowy ... abrdzo gleboki kolor

cos takiego

co wy na to ?

Pawlos16V28082007035.jpg

Pawlos16V01092007051-001.jpg

Pawlos16VKopia_(1)_DSC00516.JPG

Pawlos16VDSC00525.JPG

To jest paskudne wg mnie. :tongue4::thumbdown: Może dlatego, że ogólnie tJuning jest kiepski! :naughty:

Powiedz, ze to byl zart z ta astra?

Takie cos bylo dobre zaraz po tym jak w kinach grali szybkich i wscielklych :decayed:

No ja nie żartowałem ale mam nadzieję, że Nowak_zg żartował. :kox: Tragedia ta stra i może dlatego ten kolor od razu jest spalony. :sick3:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o malowanie flip flop ... ale o sama barwe lakieru ( nie patrzcie na auto, felgi, lusterka, lampy ... czy tez ze jest dwukolorowe... chodzi o sama barwe )

tutaj te fotki nie oddaja glebi tego bordowego lakieru

ci co widzieli auto na zywo wiedza zapewne jak wygladal ten bordo na zywo... mial niesamowita glebie i byl taki zywy[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 00:06_________________________________________________

:drunk: :drunk:

kolor: lamborghini orange pearl silver metallic. kodu jeszcze nie znalazlem ale w tej firmie napewno maja ten kolor i moga ci go namieszac http://www.kielan.eu/lakiery.html

na tej stronie powinienes znalezc kody lakierow motocyklowych: http://www.colorrite.com/

dzieki wielkie :notworthy:, jakbys jeszcze znalazl kod lakieru pomaranczowego z tej palety lambo to bylbym bardzo wdzieczny :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolory i kody lambo

http://www.lambocars.com/pnt/ppg.htm[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 00:11_________________________________________________

kolor: lamborghini orange pearl silver metallic

na moje to chodzi o Arancio Borealis

dzieki :notworthy::good:

tak patrze na ta liste kolorow i chodzi mi po glowie:

21040.jpg LAM.21040 Giallo 21040

231240.jpg LAM. 231240 Arancio Diablo 2CT (92) 231240

2004.jpg LAM.2004 Arancio 2004

0057.jpg LAM.*0057 Arancio Ishtar 2CT *0057

ymir.jpg LAM. LY2F Arancio Ymir 908044

borealis.jpg LAM. LOE2 Arancio Borealis 905385 and 905385/2 ( http://www.lambocars.com/hr/gal/gall89.jpg )

154492.jpg LAM. 154492/2 Fuscia Mic. 2CT (94) 154492

224147.jpg LAM. 224147 Red Mic 3CT (88) 224147

231136.jpg LAM. 231136 Diablo Rosso 2CT (90) 231136

0061.jpg LAM.*0061 Viola Ophelia Mic 2CT *0061

metis.jpg LAM. LY3W Rosso Metis 903668 and 903668/2

leto.jpg LAM. LZ3F Rosso Leto *0093

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare kolorow z tej palety / ( nie wiem jakie to sa dwa pierwsze ) ... reszta podpisana /

142.jpg

058.jpg

Arnacio Ymir arancioYmir1.jpg

Arnacio Ymir arancioYmir2.jpg

Arancio Borealis 243361634_05c2cdeea7.jpg

Arancio Atlas 543952597_8f09c95dba.jpg

Arancio Ymir 283485102_b407ff4b8c.jpg

Viola Ophelia 3.JPG

Viola Ophelia 1.jpg

Viola Ophelia 4.jpg

rosso leto 142602.jpg

rosso leto 4742688117_86dcbd950f.jpg

rosso leto Lamborghini_Gallardo_1.jpg

arnacio_ihstar ihstar1.jpg

arnacio_ihstar ihstar2.jpg

Rosso metis 5.jpg

Rosso metis 198975.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zeby auto bylo oryginalne to jedno ... ale musi tez mi sie podobac ;p a ten kolor mi nie pasuje

ps. znalazlem bardzo fajna strone z opisami kolorow z lambo i ze zdjeciami

http://www.lambo.com.pl/ciekawostki/kolory/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowak to twój wybór a moja propozycja, wybierzesz taki jaki Ci się będzie podobał, byle dobrze położyli lakier bo inaczej problem ze sprzedażą będzie, zamiast malować pomyśl o diamentowej ochronie lakieru, może ten srebrny będzie jak nowy albo lepiej jak nowy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...