Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Prośba o ocenę logów


michal85lodz

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o ocenę logów i z góry przepraszam za bałagan , bo do logów dynamicznych dograły mi się odpowiadające im basic settings, zobaczycie o co chodzi, a dla mnie trudno będzie to przerobić. Od siebie dodam, że turbo głośno chodzi i wylałem 20 ml oleju spod intercoolera.

logi statyczne:

Log (0 - 000,001,003)

Log (4 - 004,007,013)

Log (1 - 014,018,023)

logi dynamiczne + basic settings

Log (1 - 000,000)

Log (2 - 001,001)

Log (3 - 003,003)

Log (4 - 004)

Log (5 - 008)

Log (6- 010)

Log (7 - 011,011)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz lacznik pomiedzy rurą dolotową plastikową a kolektorem ssącym - na moje niewprawne oko to wlasnie tam jest dziura... stad wrazenie ze "turbo glosno chodzi"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki przemik, a w tych logach widać, że coś nie gra? zapomniałem dodać, że auto przy ruszaniu dosyć mocno kopci na szaro/ciemnoniebiesko, a na 3 tysiącach przejechanych kilometrów, częściowo po górach, wypił 0,25 litra oleju. Myślałem, ze to turbo pada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to zrobisz mozemy mowic o innych rzeczach,Kat wtrysku ciut za pozny jesli to manual to za wolne obroty,korekcje na jednym wtrysku :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Reaktor katalityczny może być przytkany. Sprawdź dłonią czy na wolnych obrotach spaliny dmuchają jednostajnym czy pulsacyjnym strumieniem.

Aczkolwiek skoro stwierdzasz apetyt na olej i spocenie pod turbem to szykuj się na jego wymianę. Zdejmij przewód ze sprężarki i sprawdź czy występuje _znaczny_ luz wzdłużny i poprzeczny...

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...