Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Casablanca white

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich prosze o opinie

mrPSA.jpg

21j4A.jpg

I4mkA.jpg

ms6kA.jpg

22aXJ.jpg

5DkMi.jpg

I4Bir.jpg

msgj9.jpg

Opublikowano

Witam wszystkich prosze o opinie

mrPSA.jpg

21j4A.jpg

I4mkA.jpg

ms6kA.jpg

22aXJ.jpg

5DkMi.jpg

I4Bir.jpg

msgj9.jpg

ladna sztuka, fele za male do tego body, dach bym dal na czarno przednie lampy na czarno i FIS zalozyl i dyfuzor w zderzaku na czarno tak to kox :good:

Opublikowano

bajera :kox:

tylko felunek aż się prosi o większy i bardziej sportowy :gwizdanie:

lampy tył II lift też by bardziej pasował :cool1:

dawaj opis jakiś (wyposażenie,planowane mody itd) :evil:

Opublikowano

Bardzo Ladna fajnie wyglada ori navi w B5 :kox: Swieci ci aig bag? czy zle wypatrzylem ? :chytry:

Opublikowano
  • Autor

Hey airbag swieci i nie umie go skasowac jakies sterowanie lampki wychodzi na vagu

co do felg beda 17 z s4 ,

dach i lusterka beda czarne,

gril s4 ,

czarne znaczki audi na blotniku tez znikną

może gwint .narazie mam dwumas do wymiany a to jest troszke koszt co do fisu to nie umialbym go zrobic liczniki sa bardzo drogi no i robota

co do wypozazenia do zwykla seria zreszta widac na zdjeciach navi ,tv,dvd,

Opublikowano

Hey airbag swieci i nie umie go skasowac jakies sterowanie lampki wychodzi na vagu

co do felg beda 17 z s4 dach i lusterka beda czarne co do fisu to nie umialbym go zrobic liczniki sa bardzo drogi no i robota

co do wypozazenia do zwykla seria zreszta widac na zdjeciach navi ,tv,dvd,

licznik to 150-180pln podlaczenie proste :good:

Opublikowano

co do wypozazenia do zwykla seria zreszta widac na zdjeciach navi ,tv,dvd,

rzeczywiście seria :polew:

jak dla mnie minusem jest brak grzanych stołków przy skórzanej tapicerce

Opublikowano
  • Autor

foteliki moze nie grzeja ale sa wygadne ,wazne ze jest klima

Opublikowano

w zimie będzie gorzej :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie jest tak żle mam go juz cztery lata i daje rade.ale napewno by sie przydały.wazne ze audi :)

Opublikowano

Ja bym jeszcze tylnie lampki zmienił na 2 lifta bo te mi nie podchodzą, reszta :kox:

Opublikowano

silnik seria czy wzmocniony? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

tylko chip z allegro do kompa zbiera sie fajnie .

Opublikowano

tylko chip z allegro do kompa zbiera sie fajnie .

powiedzcie panu... :gwizdanie:

Opublikowano

tylko chip z allegro do kompa zbiera sie fajnie .

powiedzcie panu... :gwizdanie:

tzn. +/- 20km in board :polew:

Opublikowano

tylko chip z allegro do kompa zbiera sie fajnie .

powiedzcie panu... :gwizdanie:

BOX to ZŁO

:decayed:

tak poza tym fajna sztuka, ale zdaje mi sie widziałem ja parokrotnie na alegro w różnym stanie(stopniowo lepszym) :gwizdanie: to by wyjaśniało tą kontrolke

Co do planów jeśli robisz dach na czarno to szukaj felgi czarnej z rantem, żadne felgi od S4, popsują tylko wizerunek, a ten wzór w czerni i to w 17tce jest do pupy :gwizdanie:

Opublikowano

tylko chip z allegro do kompa zbiera sie fajnie .

powiedzcie panu... :gwizdanie:

BOX to ZŁO

:decayed:

tak poza tym fajna sztuka, ale zdaje mi sie widziałem ja parokrotnie na alegro w różnym stanie(stopniowo lepszym) :gwizdanie: to by wyjaśniało tą kontrolke

Co do planów jeśli robisz dach na czarno to szukaj felgi czarnej z rantem, żadne felgi od S4, popsują tylko wizerunek, a ten wzór w czerni i to w 17tce jest do pupy :gwizdanie:

tez tak myslalem Kowi, ale to nie ta :) ta walona nie miala czarnych swiatel z tylu i miala ori eSowy licznik, ta druga co byla wygladala identycznie jak ta, ale byla w TDI :decayed:

Opublikowano

tylko chip z allegro do kompa zbiera sie fajnie .

powiedzcie panu... :gwizdanie:

BOX to ZŁO

:decayed:

tak poza tym fajna sztuka, ale zdaje mi sie widziałem ja parokrotnie na alegro w różnym stanie(stopniowo lepszym) :gwizdanie: to by wyjaśniało tą kontrolke

Co do planów jeśli robisz dach na czarno to szukaj felgi czarnej z rantem, żadne felgi od S4, popsują tylko wizerunek, a ten wzór w czerni i to w 17tce jest do pupy :gwizdanie:

tez tak myslalem Kowi, ale to nie ta :) ta walona nie miala czarnych swiatel z tylu i miala ori eSowy licznik, ta druga co byla wygladala identycznie jak ta, ale byla w TDI :decayed:

no to chyba że tak :wink4: bo niechciałem głosno pisać :decayed:

Opublikowano

Tomek fajnie ze zalozyles temat ale moze pokazalbys jak to auto wygladalo wczesniej, co w nim zmieniles, co cie przekonalo/sklonilo do zmian ktore sa teraz, itd., itp :rolleyes:

swoja droga szacunek za wyrezanie body S4, teraz zwraca pozytywna uwage na drodze :good:

Opublikowano
  • Autor

HEY no witam cie a-rku :hi:

Co do autka to wyglądało fajnie do czasu ,gdy dałem zdjecia na forum

wtedy zrozumiałem ze to nie jest fiat czy calibra i nie mozna tak krzywdzic

tej marki były laminaty przod tyl progi m3 ringi fk depo które wogóle szczerze

nie świeciły . no i na szczecie chlopaki z forum mnie obudzili ty widziałes te autko

ale dla nie wtajemniczonych dam fotke jak wygladało

http://www.postimage.org/image.php?v=aV8JTgS

potem

http://www.postimage.org/image.php?v=PqpD5c9

tak jak juz pisałem dużo się zmieniło

przedni zderzak s4, lampy poliftowe, grill pomalowany w macie ,bedzie ori s4 ale narazie brak kasy

tył s4 progi s4 kierownica trojramiena fele 16 ,będą 17 albo 18 ale za miesiąc

Sprężyny H&R tył -40 przód -35

końcówka ulter'a możę bedzie koncowy s4.

DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA OPINIE I POZDRAWIAM

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.