Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stukający pedał sprzęgła B5


koko115

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, ostatnio byłem u mechanika aby wyeliminował mi stukający pedał sprzęgła, koleś poroskręcał mi pedały i poskręcał, bo okazało się że wina leżała po stronie nie dokręconego serwa, i po tych operacjach pozostała mu sprężyna, i nie może mi powiedzieć gdzie ona była zaczepiona bo nie pamięta, napewno gdzieś przy pedałach, więc mam małą prośbę, gdyby ktoś z was miał wykręconą tą osłonę mechanizmu pedałów i zrobił zdjęcie miejsca w którym ma być ta sprężyna umiejscowiona to będe bardzo wdzięczny, pozatym wracając od mechanika skręcając w lewo przy prędkości powyżej 50km/h słychać jakieś hrumkanie z prawego przedniego koła, jest to możliwe żeby to było przez tą sprężynę ?? czy poprostu łożysko siadło i akurat taki zbieg okoliczności że zauważyłem to wracając od niego ?

352f13fbd887f016.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ostatnio byłem u mechanika aby wyeliminował mi stukający pedał sprzęgła, koleś poroskręcał mi pedały i poskręcał, bo okazało się że wina leżała po stronie nie dokręconego serwa, i po tych operacjach pozostała mu sprężyna, i nie może mi powiedzieć gdzie ona była zaczepiona bo nie pamięta.

Rozwalają mnie tacy goście którzy zwą się mechanikami, biorą sie za robotę, rozkręcą coś a potem nie potrafią złożyć.

Koko115 mam nadzieje że powiedziałeś mu co o nim myślisz ?

Co będzie jak się weźmie za układ kierowniczy albo hamulce, aż strach pomyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...