Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Akumulator sie rozładowuje.


roberts88

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem tydzień temu grałem osto radiem w samochodzie na postoju i efekt chyba oczywisty akumulator padł :disgust: podładowałem go i wszystko fajnie pojeździłem pare dni i znowu padł :wallbash: podładowałem jedzcze raz i treraz wytrzymał tylko 2 dni :kwasny: moje pytanie brzmi czy to akumulator już nie trzyma prądu czy może brak ładowania? Dodam jeszcze że w zimie przy -25 stopniach i stał na polu palił od strzała i dlatego teraz dziwi mnie że w takie upału padł akumulator a i jedzcze jak przyjechałem dzisiaj z pracy normalnie zgasiłem w domu auto postało z 4 godziny i już nie odpalił :wallbash: jeśli to akumulator to jaki polecacie? bo bedzie trzeba jutro kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że pora na nowy akumulator. A styki ? ogarnięte ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak styki ok dodam jeszcze że mam aku 75Ah 680 A/EN mam go od roku w wsio ok z nim było ale nadal mnie dziwi że w takie upały padł. A może to przez to że ok miesiąc temu dokupiłem tube 250 wat i przez to akumulator niezdąży sie naładować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo zrób pomiar poboru prądu w stanie spoczynku przy wyłączonych wszystkich odbiornikach, może coś ciągnie na "lewo" prąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc problem już rozwiązany tak jak kolega Samaelos pisał za duży aku do tego motoru to po pierwsze po drugie to ta tuba zrobiła robote ale też moja w tym troche wina bo często i długo grałem na postoju bassy na full i heja a że nie robie dużo kilometrów to akumulator niezdązył sie załadować na kompie pokazało mi tylko błąd niepamiętam jaki ale to było coś tam adaptacja przepustnicy a reszta ładowanie i pobór prądu na postoju ok no ale niestety aku już szlak trafił nietrzymał już prądu i trzeba było kupić nowy teraz kupiłem 62AH ale już o dłuższym słuchaniem muzy na postoju nie ma mowy :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...