Skocz do zawartości
IGNOROWANY

(Zdrowie) - Może ktoś miał podobny problem ?


Luka3s

Rekomendowane odpowiedzi

teraz mnie qźwa boli prawe jajo ja nie moge. Ale żałosne. Bez kitu podepne VAG'a chyba :wallbash:

...może za mocno taśtałeś olego mój kolego i jajca ci popuchły a szyja cię nie napierdala.... :?:

...bo wiesz że po tąśtaniu olego najbardziej szyja napierdala bo się rozglądasz czy nikt nie idzie i mięsień szyjny dostaje ostro w piz*ę ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak cie nie boli przy oddawaniu moczu i nie masz parcia to raczej nie przewody moczowe ale nie mozna tego wykluczyc w 100% bez diagnostyki. w tej okolicy nie ma za bardzo nic innego poza przewodami nasiennymi. jak nie pukales oistatnio za bardzo albo kobieta cie nie kopnela w tamte okolice to raczej w tym kierunku bym sie kierowal. usg powinno prawde powiedziec.

[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 22:50_________________________________________________zylaki tez nie bardzo bo w tamtym miejscu sie nie robia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wstaw parę fotek np ..na leżąco stojąco i wypięte pawie oko w rozkroku ułatwi nam to postawić jakąś diagnozę .... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wstaw parę fotek np ..na leżąco stojąco i wypięte pawie oko w rozkroku ułatwi nam to postawić jakąś diagnozę .... :decayed:

:polew: :polew:

Co za temat :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pukałem troche pukałem, a w jaja też dostałem ale przypadkiem :naughty: ej dobra hyh bo już się robi zbyt indywidualnie.

Też mi się wydaje że to coś z ptakiem. Zobaczymy jak oddam ten mocz w czwartek rano, potem pójde z wynikami do lekarza i niech dalej decyduje czy usg czy co. Z ptaszkiem nie ma zartów. :gwizdanie:

[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 22:52_________________________________________________co do żylaków, czytałem gdzieś że jak się sporo .. ekhm.. bardzo sporo puka rozumiecie :hi: to wtedy się robią na jądrach jakieś "żylaki" czy coś takiego. Ale nie wiem co do tego miałby bolący brzuch ? Tym bardziej że kule bolą raz na jakiś czas i delikatnie, bardziej problem jest z tą pachwiną.

jak popukales i kobita z podniecenia ci przyje...ala to kilka dni poboli i przestanie, gorzej jak ci cos rozwalila :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem doktorem ale wydaje mi się ze to rak :> :polew:

Zdrowiej.

Aleś k**wa wymyślił :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no żarty, żartami, ale bez przesady. Poważnie już. I bez takich typu "rak" bo to chyba już mało śmieszne. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie podczas dostałem. Z nienacka. Coprawda zwijałem się dobrych kilka minut z bólu ale potem wróciło do normy i zaczeło boleć za jakiś tam czas. [br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 23:03_________________________________________________Jakiś tam czas czyt. kilka dni, może coś takiego.

no i masz odpowiedz na swoje problemy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dawaj fotki bo bez fotek to mi się wydaje jak to wszystko czytam że zapinałeś kuraka i nie trzymałeś za pazurki tylko skrzydełka i tu był błąd.....zmechanizowana poszarpała ci jajca... :decayed:

048119b4d4ffd772.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, weź mnie nie obrzydzaj. I się przyznaj że to Twoje zdjęcie z wakacji :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dawaj fotki bo bez fotek to mi się wydaje jak to wszystko czytam że zapinałeś kuraka i nie trzymałeś za pazurki tylko skrzydełka i tu był błąd.....zmechanizowana poszarpała ci jajca... :decayed:

048119b4d4ffd772.jpg

co ty sie tak napaliles na fotki jego kulek :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, weź mnie nie obrzydzaj. I się przyznaj że to Twoje zdjęcie z wakacji :hi:

...przecież k**wa to ty mi przysłałeś na PW bo wstydziłeś się wstawić osobiście na forum ...

więc teraz mi tu nie fikaj ...chore jajo.... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to by mnie przestało na kilka dni itp, a potem.. a potem po miętoleniu :mysli: ... by zaczeło boleć ? :mysli:

przestalo albo i nie, mozesz miec uszkodzona kulke od uderzenia i stad ten bol albo cos rozerwane, tylko diagnostyka prawde powie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzychuzzz

buhaha o za temat :polew: oplułem monitor

Nie ma rady trzeba ciąć

Kastracja jest metodą z wyboru

Jesteś z Płocka?

Jak chcesz to zrobie Ci zabieg ze zniżką dla klubowiczów....jestem weterynarzem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzychuzzz

Nie napisałem tego tematu dla polewy, tylko ze względu na uciążliwy problem i przestaje mnie to już właściwie bawić, a kastrację, to mogę Tobie kolego wykonać skoro Ci tak do śmiechu

wyluzuj poślady :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...