Skocz do zawartości
IGNOROWANY

(Zdrowie) - Może ktoś miał podobny problem ?


Luka3s

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie wzdecia masz :naughty:

:decayed: przyznam że jak zawieje porządnie to jakiś czas nie boli :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:gwizdanie: nieee, nie z tej mani wątroba poza tym to przy pachwinie zaraz dokładnie jak tętnica idzie :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja bym uważał, mój znajomy miał sytuację, że w nocy zaplątały mu się jądra, spuchło mu tam wszystko nie mógł nic robić i za***iście bolało, chcieli mu usuwać woreczek, ewentualnie lekarz proponował wstawienie 2 kulek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być zespół jelita drażliwego, przy tym różne rzeczy się dzieją. Z lewej strony na dole masz jelita dlatego ja stawiam na wzdęcia, czasami może to być tak potężny ból, że szkoda gadać. A wzdęcia można np. od zespołu jelita drażliwego mieć cały czas.

Kup sobie espumisan bierz sobie i zobacz czy jest lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie chcę cie straszyć ale zbadaj się na tą chorobę choroba Leśniowskiego opis obiawy tej choroby na polskich goglach to jak już jest zaawansowana... jak to w Polsce :kwasny:....

...mój kolega 3 miesiące temu w Belgii miał podobne objawy co ty,ale myślał że to po weekendzie który razem spędziliśmy przy :drunk:, ale poniedziałek wtorek środa czwartek bez zmian w sobotę nie wytrzymał i poszedł do lekarza a tu diagnoza nie wyrostek nie przepuklina dam panu skierowanie na badania do szpitala i proszę teraz jechać....

w szpitalu był tydzień i dopiero po 5 dniach ustalili co mu jest,pierwsze co to badania na OB,rezonans magnetyczny,kolonoskopia itp ... :wallbash:

5 dnia diagnoza choroba Leśniowskiego,ale wielkie zdziwienie lekarzy :shocked: bo niby ta choroba najwięcej występuje w krajach Skandynawii ,Belgii Holandii i nawet była teoria że jest to choroba genetyczna,a mój kumpel dopiero od 5 lat mieszka w Belgii....wiec teraz go ciągają po rożnych laboratoriach badają to co jej co pije i jest podejrzenie że coś w tych krajach jest w składniku co jest dodawany do jedzenia a tych składników są miliony więc nie wiedzą co mają wyeliminować.... :wallbash:

...co najgorsze to choroba jest nieuleczalna....

Wracaj do zdrowi a na zlocie się przesmaruje zawory :vaglogi: i będzie gites majonezes .... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może masz trzy jądra,mój kumpel miał i mu wycięli a po zabiegu mama robiła mu maszaże :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może masz trzy jądra,mój kumpel miał i mu wycięli a po zabiegu mama robiła mu maszaże :kox:

nie wierzę!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. zapalenie przewodow nasiennych

2. zapalenie najadrzy

3. zapalenie pecherza moczowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie chcę cie straszyć ale zbadaj się na tą chorobę choroba Leśniowskiego opis obiawy tej choroby na polskich goglach to jak już jest zaawansowana... jak to w Polsce ....

...mój kolega 3 miesiące temu w Belgii miał podobne objawy co ty,ale myślał że to po weekendzie który razem spędziliśmy przy , ale poniedziałek wtorek środa czwartek bez zmian w sobotę nie wytrzymał i poszedł do lekarza a tu diagnoza nie wyrostek nie przepuklina dam panu skierowanie na badania do szpitala i proszę teraz jechać....

w szpitalu był tydzień i dopiero po 5 dniach ustalili co mu jest,pierwsze co to badania na OB,rezonans magnetyczny,kolonoskopia itp ...

5 dnia diagnoza choroba Leśniowskiego,ale wielkie zdziwienie lekarzy bo niby ta choroba najwięcej występuje w krajach Skandynawii ,Belgii Holandii i nawet była teoria że jest to choroba genetyczna,a mój kumpel dopiero od 5 lat mieszka w Belgii....wiec teraz go ciągają po rożnych laboratoriach badają to co jej co pije i jest podejrzenie że coś w tych krajach jest w składniku co jest dodawany do jedzenia a tych składników są miliony więc nie wiedzą co mają wyeliminować....

...co najgorsze to choroba jest nieuleczalna....

Wracaj do zdrowi a na zlocie się przesmaruje zawory i będzie gites majonezes ....

Oprócz tego mogą występować gorączka, spadek masy ciała (wyniszczenie), zahamowanie wzrostu (u dzieci), osłabienie i męczliwość.

Rzadziej występujące objawy pozajelitowe[3]:

skórne – rumień guzowaty (łac. erythema nodosum), piodermia zgorzelinowa,

stawowe,

oczne – episcleritis lub keratoconjunctivitis, uveitis.

Objawy i przebieg

Główne objawy, mogące wskazywać na chorobę Leśniowskiego-Crohna, dotyczą przewodu pokarmowego:

przewlekła biegunka (zwykle bez krwi), czasem nocna. W poważnych przypadkach może istnieć potrzeba oddania ponad 20 stolców na dzień[3][4][24];

bóle brzucha (często prawe podbrzusze);

niedrożność jelit;

guzowaty opór w jamie brzusznej;

zmiany okołoodbytniczne (szczelina, przetoka, ropień).

Oprócz tego mogą występować gorączka, spadek masy ciała (wyniszczenie), zahamowanie wzrostu (u dzieci), osłabienie i męczliwość.

Rzadziej występujące objawy pozajelitowe[3]:

skórne – rumień guzowaty (łac. erythema nodosum), piodermia zgorzelinowa,

stawowe,

oczne – episcleritis lub keratoconjunctivitis, uveitis.

raczej nic z tych rzeczy kolego :P na szczęście :shocked:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 22:14_________________________________________________

a może masz trzy jądra,mój kumpel miał i mu wycięli a po zabiegu mama robiła mu maszaże :kox:

3 jaja ? :D ... A da rade to wymacać :naughty: ??[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 22:15_________________________________________________W poważnych przypadkach może istnieć potrzeba oddania ponad 20 stolców na dzień :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: Przecież to idzie wysrać wnętrze całe. Nie no ja se kupciam raz na 12h :D max 2. bez przesady i nie mam szczeliny przy odbycie chyba :naughty:

...chyba dokładnie kolego tego nie przeczytałeś co pisałem ze Objawy i Przebieg tej choroby w polskich goglach jest opisany jak choroba jest już grubo zaawansowana

...mój kolega ma 24 lat i jego żona też w to nie wierzyła pobolewał go od czasu do czasu brzuch i wydrukowała ten opis z gogli dla lekarza i to on powiedział że ten opis jest jak już nie ma czego ratować ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że lewatywa by pomogła :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz mnie qźwa boli prawe jajo ja nie moge. Ale żałosne. Bez kitu podepne VAG'a chyba :wallbash:

mnie jak bolal zab to wyrwalem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...