Skocz do zawartości
IGNOROWANY

(Zdrowie) - Może ktoś miał podobny problem ?


Luka3s

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, ale jak bym miał kamienie czy coś to nie utrudniało by mi to oddawania moczu lub coś w tym kierunku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem nie znam się na anatomi :D a ten woreczek co mowisz to gdzie się znajduje :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo, ja kamienie wlasnie wydalalem przez pewna czesc ciala (długą część- nie było to jelito :kox:). A na poważnie-nie mogłem się odlać do końca, i jak zaczęło boleć to po pół godziny gryzłem dywan z bólu.Idź jak najszybciej na USG- tam powinny kamienie (jeżeli je masz) wyjść na jaw. Zdrówka życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem wszystkich wypowiedzi ale kolego Lukas polecam forum www.crohn.home.pl, moja córka ma Crohna od 3 lat, na tym forum pisząc o takich sprawach spodziewaj się wyśmiania, ludzie nie szanują zdrowia do czasu jak je mają i innych też potrafią zdołować nie wybrednymi tekstami, często zarzucą tobie gayostwo jak napiszesz o tej części ciała

Pilnuj się i pisz na temat techniki

Moderator powinien usunąć ten wątek, to moje zdanie, no chyba, że Lukas chce czytać chamskie teksty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra w sumie, to i tak lekarz musi to ogarnąć jak nie przejdzie i tak. W najbliższych dniach to załatwie i napisze o co chodziło, chyba że mi bez kitu utną wora, to wtedy :strzal: :strzal: :strzal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ale jak bym miał kamienie czy coś to nie utrudniało by mi to oddawania moczu lub coś w tym kierunku ?

jakbys ci kamien schodzil to w tym momencie bys jechal do szpitala bo bys wyl z bolu

choroba crona to nie tak od razu i nie po urazie.

boli go po tym ze w jaja dostal wiec raczej w tym kierunku bym szukal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wszystko, normalny to Ty do końca nie jesteś pisząc pewne teksty, z takimi sprawami to się do lekarza idzie, jak Cię "jądra bolą" to do urologa ! a diagnoza ode mnie to jak kiedyś jeden lekarz powiedział: nie wstrzymuj tylko strzelaj nabojami ile się da, zakładam, że to może wina twojej laski, która Cię powstrzymuje w pewnym temacie - mogę się mylić więc lepiej idź do urologa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wszystko, normalny to Ty do końca nie jesteś pisząc pewne teksty, z takimi sprawami to się do lekarza idzie, jak Cię "jądra bolą" to do urologa ! a diagnoza ode mnie to jak kiedyś jeden lekarz powiedział: nie wstrzymuj tylko strzelaj nabojami ile się da, zakładam, że to może wina twojej laski, która Cię powstrzymuje w pewnym temacie - mogę się mylić więc lepiej idź do urologa :naughty:

znaczy ja czy on??

najpierw to do pierwszego kontakty po skierowanie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra cisza już. Poczekam jeszcze do jutra jak nic nie przejdzie to w czwartek zaniose mocz, bo na to tylko dostałem skierowanie jak narazie, jak z moczu nic nie wyjdzie to pójde na usg jak z usg nic nie wyjdzie to wtedy będę się martwił dalej, lepiej żeby to nie było nic poważnego. I tyle na ten temat.

A normalny jestem do końca. Nie będę narazie brał pod uwagę jakiegos niewiadomo czego bo poprostu może to jakieś zwykłe zapalenie...czy może coś tam nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat niech sobię będzie. W sumie może komuś się kiedyś przyda, jak będzie wiadomo co i jak to napiszę tutaj co to mnie męczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...