Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Audi A3 1.9 ALH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich od pewnego czasu moja audiczka coś szwankuje jak wiadomo silnik mam prawie identyczny jak AFN a więc dzieją się takie szopki auto zbiera się nieźle ale na każdym biegu przy 4000 tyś obr odczuwalna jest dziura tak jak by chwilowa utrata mocy a na piątce gdy dojdzie do 4000 tyś i gdzieś ok 140 km auto bardzo powoli się rozpędza tak jak by coś go trzymało za dupe dodam że to nie jest przeładowanie sztanga pracuje w normie przepływka tez w normie dodam że do niedawna było ok 170 miałem o wiele wiele szybciej a teraz rzadko dociągne do 170 dziury w dolocie też nie ma wężyki podciśnienia ok zgóry dzięki za każdą pomoc

Opublikowano

dodam że to nie jest przeładowanie sztanga pracuje w normie przepływka tez w normie

to pokaz te logi gdzie lmm i turbo jest w normie ...

Opublikowano

stało sie to nagle czy narastał ten problem stopniowo??

filtr paliwa kiedy zmieniałeś. no i filtr powietrza(może kwestia wyjęcia go i wytrzepania,przedmuchania,odkurzenia)-a najlepiej wymiana na nowy..??-to podstawa

chyba ze już turbo podjechane i nie ma siły tyle napompować...

pojedź na diagnostykę - niech sprawdzą pod obciążeniem czego mu brak - paliwa czy powietrza...

Opublikowano
  • Autor

dzięki filtr powietrza przydało by się zmienić muszę sprawdzić a jak nic nie da to po próbuje z turbo wyczyszczę kierownice przerabiałem to w mojej a4 tylko ze wtedy miałem przeładowanie a teraz cholerka wie problem powstał stopniowo

Opublikowano

wykonaj najpierw logi dynamiczne i grupę 011 w trybie Basic Settings obserwując przy tym ruch sztangi przy turbo zanim cokolwiek zaczniesz demontować.

Opublikowano
  • Autor

ruch sztangi ok 2 cm a po logach okazało sie ze turbawka lekko faluje przy wiekszych obrotach sprawdze jeszcze n 75 moze nie daje rady

Opublikowano

Na piątce 4000 tyś obr. i masz 140km/h na liczniku? :mysli: Coś tu nie halo

Opublikowano
piątce gdy dojdzie do 4000 tyś i gdzieś ok 140 km

:blink:

Opublikowano

Na piątce 4000 tyś obr. i masz 140km/h na liczniku? :mysli: Coś tu nie halo

Dokladnie...

Moze sprzeglo sie slizga :evil: :evil: :polew:

Ja przy takich obrotach w afn mialem cos w okolicach 190-200 o ile mnie pamiec nie myli...

Opublikowano

ALH ze skrzynią biegów DQY przy 3200 RPM ma mieć 160 km/h na blacie na 5 biegu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.