Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zapach po odgrzybianiu


risones

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to robiłem no obiegu otwartym a ECON raczej nie ma chyba znaczenia.

Ja ustawisz temerature na maxa to i tak okna otworzysz, jak temp wysoka to sprężarka chyba nie pracuje...

Sprężarka pracuje zawsze, obojętnie jaką ustawisz temp. , wyjątkiem jest tryb ECON lub temp. zew. poniżej 5oC ( w niektórych modelach poniżej 2.5oC )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miałem ten sam problem, smród niesamowity na econ. Kilka razy ozonowanie po 1 godz. i nic, pianki w kratki i dolot pomagały tylko na chwilę i raczej zmieniały zapach a nie usuwały problemu.

Kupiłem preparat CRC AIRCO, odkręciłem schowek, wyjąłem wentylator i dopiero do kanału wsunąłem wężyk dołączony do preparatu jak najdalej tylko się dało.Dodatkowo na tunelu jest taka zaślepka przez którą widać parownik od strony wylotu, tam też spryskałem.Później postępowałem zgodnie z instrukcją dołączoną do preparatu i wreszcie sukces !!!

Myślę że rodzaj preparatu nie ma tu aż takiego znaczenia tylko dostanie się jak najbliżej do parownika i dokładne spryskanie od strony dolotu.Jeżeli nie ma tam dużego syfu to reszta tej grzybni :decayed: spłynie odpływem pod samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robo_A4 czy możesz na jakiejś fotce zaznaczyć gdzie jest ta zaślepka w tunelu przez którą widać parownik.

Z góry dziękuje

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale warsztat masz odgrzybianie parownika ze zdjęciami. Spojrzyj tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...