Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Paląca sie kontrolka (!)


grabek xxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów,kupiłem niedawno auto i cały czas miga czerwona kontrolka (!),

niewiem od czego to jest , słyszałem że objawem tego jest zbyt mała ilość płynu hamulcowego,

lub uszkodzony czujnik przy tym zbiorniczku.

Proszę o podpowiedz gdyż strasznie mnie to denerwuje. Pozdrawiam :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Można podłączyć się VAG-iem i może coś wyjdzie. Jeśli nie to może tak jak pisał arkolek, albo może masz po prostu uszkodzony włącznik kontrolki od hamulca ręcznego. Musisz posprawdzać wszystkie elementy i po kolei eliminować przyczyny które mogą wywołać ten problem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tez możliwosc ze masz przerwe w podłączeniu ABS .

Mi tez mruga czasami po odpaleniu 3 razy, ale ja mam aku słaby ,a czytałem że jak ABS ma małe napiecie bodajże poniżej 11V to mruga kontrolka (!),

ale najlepiej podłącz VAG-a wszystko ci tam pokaze jakie masz blędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styki przy zbiorniczku wyczyściłem,nie pisałem wcześniej bo nie myślałem że to morze mieć związek ale pali mi się równiez ABS,AIR BAG,(!), gdy przekręcam stacyjke są jakieś trzy sygnaly.Czytałem że aku. słaby ale u mnie po dwóch dniach pali normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez pali normalnie ale jak pisałem wyżej, przy kreceniu rozrusznika jak napiecie na akumulatorze spadnie poniżej 11V to mruga kontrolka (!) bo ABS ma przerwe w dopływie napiecia.

Jesli chodzi o AIR BAG podłącz VAG-a i wykasuj blędy może ktoś odpinał poduszke i włanczał przy tym zapłon !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...