Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] Wymiana licznika od a6 poliftingowy


nieznajomy09

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie wszystkich na forum.

Mam a4 2.5Tdi z 99r po lifcie, oststnio nabyłem licznik od a6 z 2001 z pełnym fisem i obrmówkami chromowanymi, chciałnbym sobie go założyć do swojej a4.

Kiedyś na necie gdzies wyczytałem opis takie procedury. Chłopak zmieniał taki licznik, musiał tylko jakieś kabelki w czujniku paliwa podmienić bo wskazania sa odwrotne i skasować immo.

Coś w tym prawdy było bo jak przełożyłem u swojej ten licznik to rzeczywiście wskazania paliwa były odwrotne, i świeci immo, troche fis szaleje bo nie jest wpięty, gdyż w starym nie było fisa i jest troszke inna wtyka do temp zewnętrznej. to by jeszcze jakoś zrobił. Zdziwiło mnie to że po podpięciu śmigają dodatkowe zegary, czyli bateria i temp oleju. Wiem że jeszcze musze kupić manetkę z obsługa fis. Pomoże mi ktoś jak to wszystko pospinac do kupy. wył immo bądź przepisać ze starego licznika, uaktywnić fis itp?

Bl3er.jpg

Qr8RA.jpg

jtyg9.jpg

BluG0.jpg

[br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 14:23_________________________________________________Panowie, nikt mi nie pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę ci dograć immobilizer, będzie potrzebny nowy transponder do tego licznika od A6.

Wyłączenie immobilizera będzie skutkowało ciągle świecącą się kontrolką na liczniku i czasami jeszcze innymi problemami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...