Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zdemontowanie deski rozdzielczej oraz dmuchawy


Vinox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem pod dmuchawą leci mi woda do środka coś tam nie szczelnego jest muszę zdjąć deskę całą oraz dmuchawę ma ktoś może fotki co i jak ? bo przeszukałem całe forum i niestety nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego a gdzie dokładnie pokazuje ci się woda w środku w którym miejscu? może masz tak jak było u mnie mi woda lała się do środka przez dmuchawę jak na filtrze pyłkowym przesuneła mi się ta rynienka :> woda z auta zamiast do rynienki leciała do filtra pyłkowego i dalej przez dmuchawę do środka auta pod nogi pasażera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam mi leciała zatamowałem teraz leci gdzieś wysoko nad podszybiu :P widze tylko jak z góry gdzieś zapierdziela wody koniecznie muszę zdemontować deskę oraz całą nagrzewnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t9609.0.html;highlight=klima[br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 17:43_________________________________________________zapomniałem że odnośniki się popieprzyły po przeprowadzce

wpisz sobie w wyszukiwarkę

uruchomienie klimatronika

i tam jest post SIMON i pisze co gdzie odkręcić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisałem lecz nie mogę wejść w linki kieruje mnie na główną kiedy to poprawicie ? : :hi:

Oto odpowiednio poprawiony link:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=9609.0

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, żebyś pamiętał, że trzeba spuścić cały płyn z klimy, można umówić się w jakimś zakładzie, żeby spuścili i po robocie napełnili - taniej wyjdzie. Po odłączeniu nagrzewnicy trochę płynu uleci, ale nie dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...