Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AWT] Moja niusia, granatowy metalic [kolor LZ5L] .. :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak po krótce

- 2001 rok
- 1.8t (AWT) / manual
- 193tys km
- benzyna / bez lpg

Wyposażenie:

- ESP
- 4 x Air bag
- radio Audi Symphony
- elektryczne szyby przód
- elektryczne lusterka
- podgrzewane spryskiwacze przedniej szyby
- pełen chrom, obwódki szyb + relingi + wewn. progi
- trojramienna skorzana kierownica z s-line
- 16'' felgi audi
- podłokietnik

Planowane zmiany:

- zderzaki i progi z S4

- lampy z s4 xenon ori

- ori s4 samopoziom

- spryski s4 ori

- zbiornik spryskow z s4

- tempomat

- pełen fis

- katalizator out

... wkrotce dopisze

A tak wygląda:

20100722.jpg

20100722004.jpg

20100722007.jpg

20100722006.jpg

Środek , wiem kiepska jakość, potem dam lepsze..

20100722008.jpg

20100722010.jpg

20100716001.jpg

20100716.jpg

Edytowane przez Sebastian1983

Opublikowano

pikna....

tylko hak out

relingi ciemne

i będzie git majonez :kox:

no i szkoda że nie Q przy tym motorku :confused4:

Opublikowano
  • Autor

mi wlasnie te relingi sie podobaja :] w chromie ... a hak jest nieoryginalny i nie zdejmowalny... wiec lipa

no szkoda ze nie Q ale i tak jest piekna i moja :)

Opublikowano

coś planujesz modzić w niej?? np większe koła,gleba

Opublikowano
  • Autor

Gleba byc moze w przyszlosc, jak rowniez kola, choc na nasze dziurawe drogi 17'' i guma 205/45 moze byc ciezko ... ale kto wie co bedzie w przyszlosci...

w planach dalszych napewno bedzie zmiana programu, zwiekszenie mocy, nm, i moze uda sie poprawic ekonomicznosc tego motorku...

a na tą chwile musze zając sie szczególami aby doprowadzic to auto do stanu jakiego oczekuje, utlenione trójkąty, odpryski, wymiana termostatu, dziwny klekot wiatraka od klimy, lub mi sie zdaje, trzeszczacy/rozlaczajacy sie prawy syczek lub glosnik, cholera wie czy kostki przy radiu czy w drzwiach. Takie podstawowe rzeczy.

Opublikowano

wiadomo serwis najważniejszy :good:

powiem Ci szczerze że mi się nawet lepiej jeździ na 17" niż 15" ....dlaczego nie wiem :decayed:

a fote kokpitu masz?? mam nadzieje że to manual :cool1:

Opublikowano
  • Autor

edit i dodane foty ze srodka, kiedys w wolnej chwili poprawie je, ale mniej wiecej jest..

Opublikowano
:good:
Opublikowano

Piękna. Z zewnątrz jak moja.

I witam kolegę z Płocka. Może się gdzieś miniemy na drodze kiedyś.[br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 11:25_________________________________________________Ups. Teraz doczytałem że granatowa. Bo na zdjęciach wygląda jak czarna :)

Opublikowano

A skad Ci sie wzielo to AVJ :decayed:

Opublikowano

o kolega z Plocka fajna furka ... :cool1:

Opublikowano

Całkiem fajny samochodzik, tylko te podświetlenie zegarów mi się nie podoba. No i również pozdrawiam z Płocka :D:hi:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 23:30_________________________________________________A do tego pełny bak :shocked: dawno u siebię nie widziałem takiego obrazu :naughty:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 23:30_________________________________________________I fele takie jak moje :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 23:31_________________________________________________wydaje mi się że takie relingi lepsze niż ciemne

Opublikowano

gdyby nie te chromy to bym się posikał :decayed: a tak to powiem że jest bardzo łądna

ja bym ją pomodził.... stosunkowo niskim kosztem (program) osiągasz około 180koni a granica 200~koni też nie jest jakaś potwornie droga :)

jeszcze jakieś dobre koło, lekka gleba... :hi:

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.