Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Paliwo w Pl


pukko

Rekomendowane odpowiedzi

Co do shella w Polsce to z tego co wiem ściagają oni paliwo z niemiec, wiec nie powinno być najgorzej.

Taaa, jasne.

Jeśli Widełka na Podkarpaciu jest w Niemczech, to i może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w innych rejonach Polski ale w warszawie wszyscy biora z jednego miejsca. niewazne jaka firma. paliwo przyjezdza w cysternach orlenu bo to oni dostarczaja paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w innych rejonach Polski ale w warszawie wszyscy biora z jednego miejsca. niewazne jaka firma. paliwo przyjezdza w cysternach orlenu bo to oni dostarczaja paliwa.

bla bla bla a słyszałeś kiedyś o rafinerii gdańskiej Lotos u was w Warszawce pewnie takiej na oczy nie widziano :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w innych rejonach Polski ale w warszawie wszyscy biora z jednego miejsca. niewazne jaka firma. paliwo przyjezdza w cysternach orlenu bo to oni dostarczaja paliwa.

bla bla bla a słyszałeś kiedyś o rafinerii gdańskiej Lotos u was w Warszawce pewnie takiej na oczy nie widziano :polew:

a to jakis nowy dostawca w polsce :mysli: nie slyszalem, powiedz cos wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj na nacie,neta chyba masz w stolycy :kox:

niet, musisz mi napisac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec kiedyś widział jak w miejscu takim, gdzie przyjeżdża kolej i rozpakowują tam składy z paliwem do takich zbiorników wielkich ogromnych, potem przyjeżdżają tiry cysterny i rozwożą to mówi że widział jak do jednego zbiornika podjeżdżał i orlen i shell i lotos i jakieś inne różne firmy, a brali wszystko z jednego zbiornika :cool1::blink: i rozwozili do poszczególnych CPN. Więc jaki morał z tego jest... :wallbash:

Jedynie może na CPN bezpośrednio dodają jakieś dodatki co niby polepsza jakość paliwa. lub pogarsza. - to jest prawda.. Bodajże widział to w woj.Sląski w bazie paliwowej w Radzionkowie. W tym kraju wszystkiego można się spodziewać :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kraj jest skurwiony. Już naprawde.. robią wały na czym się tylko da barany j**ane.Byle kieszenie zapełnić sk***ysyny, a o ludziach nie pomyślą. Niedość że niedojebane paliwo rozpierdalające że już się tak wyraże silnik, to jeszcze jakie drogie qr**. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kraj jest skurwiony. Już naprawde.. robią wały na czym się tylko da barany j**ane.Byle kieszenie zapełnić sku***ny, a o ludziach nie pomyślą. Niedość że niedojebane paliwo rozpierdalające że już się tak wyraże silnik, to jeszcze jakie drogie q***wa. :wallbash:

wszystko w temacie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie może na CPN

małe sprostowanie CPN to były za PRL-a teraz to orlena mamy to samo badziewie tylko nazwa nie kojaży się już z komuną :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...