Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomysł na biznes. CO O TYM SĄDZICIE????


bugaj88

Rekomendowane odpowiedzi

no ja też uważam, że wulkanizacja to dobry pomysł... zwłaszcza, że Misiak (wiesz o kim mówię) ma dość starą wyważarkę... próbowałem wyważyć u niego koła i niestety, ale u znajomego we Wrocku okazało się że wszystkie koła są niewyważone!

myślę, że jakiś schludny warsztacik, zadaszony!, byłby ok...przed i po zimie u Misiaka nie ma opcji na dobry termin... a do tego czekasz na zewnątrz, auto robi na zewnątrz, pojedyńczo każde koło lewaruje... trochę utopia... :D

ponawiam pytanko... jakiś spocik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyważarke serwisuje sie co 5lat wiec skoro była stara to juz był to szrot :thumbdown: wiec trzeba brać to pod uwage kupujac uzywke starszą nizte 5 lat, ostatnio byłem u goscia co prostuje felgi i mi taki wykład dał na temat właśnie sprzetów w wulkanizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie wybrał na spocik ale za daleko mi do was :gwizdanie: chopaczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do nas do nas? w kotlinę kłodzką? zapraszamy, ale z płocka to faktycznie kawałek... proponuje bugajowi, bo to pierwsza osoba na forum z mojego najbliższego regionu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie by było jak by tak chociaż 3/4 sie ustawilo na spocik 3/4 forum :D i tak wszyscy zajechali mm :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Mechu? Z tą wulkanizacją to jest to..... W pobliżu są fajne hale więc spokojnie można je kupić na grosze, dokupić sprzęt( wyważarkę, podnośnik,montażownicę to koszt około 24 tyś ) i do tego sprzedawac nowe opony + sklep. DZIĘKI chłopaki za rady. POZDRO. Jak założe biznesik to pochwale się na forum i przeslę fotki.[br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 17:39_________________________________________________retrikal jaki spocik????? U mnie za nidługo szykuje się remont autka. Coś za duzo bierze mi oleju i chce wyminic pierścienie, do tego przegób bo powoli zaczyna stukac, no i tarcze na przod i tył razem z klockami. Chyba wybiore się do kobiałki. Zaufany facet i wporządku robi autka. Bo do Malinowskiego to nie dam( wiesz jaki on jest) :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halę wynajmij, nie kupuj na razie, sprzęt też spróbuj wynająć od dostawcy opon

no i załatw jakieś zniżki dla klubu jak już rozkręcisz :decayed: :decayed: :decayed:

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też myślę nad czymś w tej branży i wszystko zależy od konkretnego regionu...

u mnie w mieście (28 tys mieszkańców) jest kilka wulkanizatorów więc odpada... ale myjnia to nie jest głupi pomysł, jeśli ktoś wie o co chodzi...

Ja pracuje od 2,5 roku na myjni i wiem co i jak .. jak się jest ogarniętym i zatrudnia się ogarniętych ludzi to spoko biznesik, żeby nawet dorobić.. a przy myjni jakiś sklep, podpinanie pod kompa itp. można dołożyć..

Mój szef zaczynał od 1 myjni. Teraz ma 2, do tego handel urządzeniami i chemią Karcher, w sezonie zmiana opon i wypożyczalnia boxów dachowych ...

Da się wyżyć z tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że mój temat dal paru osobom do myślenia. Chłopaki podwijamy rękawy i do roboty. Każdy kto zainteresowany stawia wulkanizację, a później wymieniamy się radami itp. Trzymajcie się chłopaki :>......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

retrikal jaki spocik????? U mnie za nidługo szykuje się remont autka. Coś za duzo bierze mi oleju i chce wyminic pierścienie, do tego przegób bo powoli zaczyna stukac, no i tarcze na przod i tył razem z klockami. Chyba wybiore się do kobiałki. Zaufany facet i wporządku robi autka. Bo do Malinowskiego to nie dam( wiesz jaki on jest) :wallbash:

no spocik w sensie spotkanie? na żywo to na żywo zawsze coś jeszcze można wymyślić.. służę też podpięciem kabelka gdybyś miał taką potrzebę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy----- :) Z miłą chęcią się spotkam i pogadam z miłośnikiem AUDI.A co do kabelka to niedawno był podlączony i wszystko niby jest ok. Ale gdybym potrzebował to będę pamiętał o Tobie. DZIĘKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...