Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 98] immobilizer ? kod ? zmiana :)


fooxes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam audiczke :P i mam problem.. chcialbym zmienic kod. ponieważ guziczki powoli pokazują slady zużycia :P a niewiem jak to uczynić ponieważ audiola przyjechała z belgii i nigdzie niemam w papierach do czegos tego instrukcjii szuakalem na necie ale nic nie moge znalesc moze ktos sie spotkal z takim czyms ? dokladniejesze zdjęcie załącze jak wroce do domciu.. czyli po 28 ;)

jeszcze fotek nie umiem dodawać :embarrassed: więc wrzucam linka :P ( po lewej przy kierownicy )

http://img526.imageshack.us/my.php?image=panelcj1.png

czyżby nikt nie wiedział jak to zrobic? ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak są tam jakies 2 napisy teraz niepamietam co tam pisalo ;/ ale szukałem w googlach i nic :| za 10 dni napisze i wrzuce dokladne foto ;] :a4fan:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2007, 13:46 _________________________________________________napis : PATENT-DESIGN

sorka za zdjęcie ale zrobiłem dwa i oba tak wyszły;/ jak będzie trzeba to zrobię następne dobre. :a4fan:

img3809vs7.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo w swojej audi. Auto również z belgii. W/g mnie powinna być możliwość zmiany kodu ale to musisz kombinować na centralce. Takie coś to jest montowane osobno ponieważ oryginalnie w audi napewno tego nie montowali. Ps. To jest nic innego jak odcięcie zapłonu więc w każdej chwili możesz to usunąć. A centralka od tego znajduje się pod kierownicą dość solidnie ukryta. przynajmniej tak jest u mnie:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...