Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Dyskretna syrena do centralnego zamka


Art_A4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:. Potrzebuje syrene sygnalizującą włączenie i wyłączenie centralnego zamka. Interesuje mnie jakiś dyskretny dźwięk. Polećcie mi coś. Niestety nigdzie (np. na alledrogo) nie da rady posłuchać jaki dźwięk wydaje syrena. Może ma ktoś taką dyskretną syrene do sprzedania ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o delikatne pikniecie czy coś w tym stylu :wink4:, żeby sąsiadów nie drażnić przy otwieraniu bądź zamykaniu centralnego. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra żarty se robię,a kolega ma straszny problem,słyszałeś o hurtowni eletrycznej tam se posłuchasz różnych,brzęczyków,piszczałek,gągów,sygnalizatorów itp. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam,czy kodowaniem nie można tego uzyskać w B5-w b6 można,bo sam mam coś takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam,czy kodowaniem nie można tego uzyskać w B5-w b6 można,bo sam mam coś takiego

jak już to napisz jak sam jestem ciekaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem ciekaw czy da się to zrobić vagiem w b5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4mods.com/index.php?page=webcontent/pages/remotewindows.html&category=6

opcję trzeba zaznaczyć i zmienic kodowanie-w B6,ale w B5 niech ktoś to sprawdzi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie jest tylko przy zamykaniu centralnego jest takie chamskie pipnięcie syrenki co wydaje mi się dla audi trochę nie teges kiedyś to wyłączyłem vagiem i zamykania i otwierania nie było słychać, tylko prace pompki ale wróciłem to tego pipnięcia bo pewniej odchodzę od auta jak je usłysze a wcześniej musiałem się upewnić (może się przyzwyczaiłem) ale fakt ten dzwięk pipnięcia mógł by być fajniejszy coś jak w dokładanych alarmach chociaż

nie wspominając o polifonii lub mp3 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy do tej pory mu się udało przekodować lub co zmienił żeby był inny dźwięk syrenki :gwizdanie:

Też jestem ciekawy czy da rade zmienić syrenkę by dawała inny dźwięk :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z elektrycznego punktu widzenia nie jest to rzecz niewykonalna.

Wystarczy dobrać się do ori syreny, chlastnąć przewód sygnałowy (+ lub -) i zasterować nim nową syrenkę (dynamiczną lub piezo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Rysiu a mógł byś podsunąć więcej wskazówek ? syrenkę już raz rozbierałem bo mi się wiatraczek wysrał ale przełożyłem z innej i działa elegancko tylko ten dźwięk :przebiegly: ewentualny link do aukcji z jakimiś syrenkami pasującymi do tego i jak to zasterować ??

Dzięki z góry na pewno przyda się to nie jednej osobie no i zastanawiam się jaki dźwięk pasował by do naszych audi (oczywiście bez żadnej wiochy , a czy to urządzenie to jest jedno ta syrenka z dźwiękiem czy można coś co daje dźwięk podłączyć pod np taką krzykaczkę PA od CB

http://allegro.pl/tuba-glosnik-20w-cb-radio-papuga-z-kablem-7-5m-i1277687320.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Rysiu a mógł byś podsunąć więcej wskazówek ?

hmm... w zasadzie nie ma tu nic skomplikowanego.

Trzeba zlokalizować przewody dochodzące do samej syrenki (+ i -), odciąć te przewody i w nie wbić się np. tradycyjną syrenką jakie montuje się w aftermarketowych instalacja alarmowych.

Mam takie syrenki po 20zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak one wyglądają gdzie najlepiej je zamontować i jakie mają dźwięki ? czy są np takie że może sobie wybierać (przełączać) ? jak włącza się alarm np słychać głos np faceta albo dogrywane swój np ( gdzie ku,,,wa !! ) :polew: takie ewentualnie bardziej rozbudowane :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak one wyglądają gdzie najlepiej je zamontować i jakie mają dźwięki ? czy są np takie że może sobie wybierać (przełączać) ? jak włącza się alarm np słychać głos np faceta albo dogrywane swój np ( gdzie ku,,,wa !! ) :polew: takie ewentualnie bardziej rozbudowane :naughty:

Tego posta napisałeś Ty, czy Twój młodszy brat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...