A4 Avant 1.9 TDI 2001r

flaku4

To autko mowi: daj mi glebe! Stoje jak koza :D:wink4: ale tak serio to moglbys obnizyc. Poza tym ten chrom z tylu nie widzi mi sie.. :mysli: ogolnie ladne autko. :th:

Z Belgii to ten samochód przyjechał chyba.

Ładny kolorek i rzeczywiście wysoko stoi. A chromek do wywalenia o ile jest to możliwe (IMHO).

Jestem troche zaskoczony tym silnikiem myślałem że w tych rocznikach to już takich mułów nie wkładają ale widać się myliłem, nie podoba mi się również to wnętrze to pseudo drewno jest jakieś jasne w starszych modelach one jest ciemniejsze przez co tak mocno nie rzuca się w oczy i jakoś bardziej elegancko wygląda pozatym autko super pod warunkiem że powywalasz te śmieszne obwódki chromowane starsznie to wiochą pachnie :polew:

No Właśnie to jest to nie widziałem na forum czegos tak ładnego w b5 kolorek git nawet felga moze być lampki tylko kurde co wy macie z tymi hakami ( błeeeeeee ) paskuctwo ale ogolnie super aha i jak robisz fotoski to chociaz być dywanik wytrzepał :bicz:

Czemu myslalem ze mieszkasz w Belgii, poniewaz tam tablice zawsze ida za wlascicielem chyba za kupiles

od znajomego i pozwolil ci jechac na jego blachach i ubezpieczeniu .Czasami to smiesznie wyglada nowy samochod i ma stare tablice pedzelkiem odnawiane no ale co kraj to inaczej ,pozdrawiam

samochód załatwił mi znajomy blachy też mi on załatwił ;) jakiś jego kolega mi zrobił na miejscu :th: wydrapał znaczek ta tylnej tablicy (podobno jest najważniejszy) i tak przyjechałem

a co do smyczy to jak zdobyć klubową??? :a4fan:

a co do smyczy to jak zdobyć klubową??? :a4fan:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/board,25.0.html Autko gitarka ale fakt gleba musi być :naughty: