Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Zmiana koloru karoserii stosując folie .

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W Wrocławiu jest firma, która sedana okleja za 2,5k.

Widziałem chyba z 10 furek czarny mat i wrażenie jest niezapomniane. Polecam

Opublikowano
  • Autor

Tomek a gdzie byles na wakacjach? ladnie tam :rolleyes:

powiem wam ze coraz bardziej podoba mi sie czarny mat :kox:

ale koszta oklejenia calego audi sa duze :disgust:

Byłem na Mallorce :>

U mnie za całe auto życzą sobie od 3 do 3.5 tysiąca cena uzależniona jest też od rodzaju foli....

Opublikowano

W Wrocławiu jest firma, która sedana okleja za 2,5k.

Widziałem chyba z 10 furek czarny mat i wrażenie jest niezapomniane. Polecam

do wrocka przez Niemcy 5 h jazdy a jak zaoszczedzisz 500zl-1000zl to mysle ze warto :good:

mallorca to wyspa poplynales promem ??

Opublikowano

Tomek a gdzie byles na wakacjach? ladnie tam :rolleyes:

powiem wam ze coraz bardziej podoba mi sie czarny mat :kox:

ale koszta oklejenia calego audi sa duze :disgust:

Byłem na Mallorce :>

U mnie za całe auto życzą sobie od 3 do 3.5 tysiąca cena uzależniona jest też od rodzaju foli....

3-3,5 tysiaka... :kox:
Opublikowano

Tomek a gdzie byles na wakacjach? ladnie tam :rolleyes:

powiem wam ze coraz bardziej podoba mi sie czarny mat :kox:

ale koszta oklejenia calego audi sa duze :disgust:

Byłem na Mallorce :>

U mnie za całe auto życzą sobie od 3 do 3.5 tysiąca cena uzależniona jest też od rodzaju foli....

3-3,5 tysiaka... :kox:

tyle co przemalowanie auta na inny kolor, a folie zawsze mozna zerwac i wrocic do ori koloru :)

Opublikowano
  • Autor

W Wrocławiu jest firma, która sedana okleja za 2,5k.

Widziałem chyba z 10 furek czarny mat i wrażenie jest niezapomniane. Polecam

do wrocka przez Niemcy 5 h jazdy a jak zaoszczedzisz 500zl-1000zl to mysle ze warto :good:

mallorca to wyspa poplynales promem ??

Tak promem z Barcelony[br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 11:55_________________________________________________

W Wrocławiu jest firma, która sedana okleja za 2,5k.

Widziałem chyba z 10 furek czarny mat i wrażenie jest niezapomniane. Polecam

do wrocka przez Niemcy 5 h jazdy a jak zaoszczedzisz 500zl-1000zl to mysle ze warto :good:

mallorca to wyspa poplynales promem ??

Tak promem z Barcelony

Masz jakiś namiar na tą firmę ??? i jaki rodzaj foli stosują ??

Opublikowano

Zdecydowanie czarny mat.

Wczoraj dowiadywałem się w firmie, która okleja samochody (reklamami).

Koszt samego dachu 200-250zl, zależy ile tam wychodzi metrów kwadratowych. Gostek nie daje gwarancji i mówi, że folia którą ma, wytrzyma do roku czasu. Chyba, że zamówi lepszą jakościowo, ale trzeba zamawiać CAŁĄ ROLKĘ, a jak wiadomo rzadko się używa czarnej matowej folii w reklamie :)

W sumie raz na rok 200zł dać to chyba nie tragedia? :)

Opublikowano

Spytałem w mailu czy jest możliwość zakupu 4m2. Ciekawe co odpowiedzą :mysli:

Pewnie się nie da ale warto spróbować.

Może jakiś grupowy zakup całej rolki 25m? :P

Opublikowano
  • Autor

Podejrzewam że się w to nie bawią i sprzedają w rolkach ..... choć w opisie mają cenę za metr :mysli:

Opublikowano

Odpisali :)

Jest możliwość zakupu na metry. Tylko na zamówienie.

Opublikowano
  • Autor

:> to miło z ich strony :good:

Opublikowano

A widzieliście może folię 3D ? :) super efekt :good:

Opublikowano

A widzieliście może folię 3D ? :) super efekt :good:

poka poka :naughty:

Opublikowano

Jutro podjadę do gostka od folii i cyknę fotkę jak będzie miał :) na żywo widziałem to na Golfie mk4 - cała maska oklejona - wygląda zajefajnie :good:

Opublikowano
  • Autor

Widziałem na wzorniku jakąś folie 3D ale nie była za ciekawa :mysli: z ciekawostek widziałem biały carbon,biała perłę,folie która odbija światło jak znaki drogowe ...

Opublikowano

Osobiście zakochałem się w czarnym macie :kox: Jakby to był koszt w granicach 1500zł to nawet bym się nie zastanawiał.

Jestem tylko ciekaw jak wygląda trwałośc takiej foli... Z tego co piszą to 3-5 lat, ale jak faktycznie to wygląda...... :mysli:

Mycie, otarcie,ryski itp... Zastanawiam się czy po przetarciu foli w jednym miejscu nie zacznie się ona odklejać i zchodzić..... ehhh....

Opublikowano

Osobiście zakochałem się w czarnym macie :kox: Jakby to był koszt w granicach 1500zł to nawet bym się nie zastanawiał.

Jestem tylko ciekaw jak wygląda trwałośc takiej foli... Z tego co piszą to 3-5 lat, ale jak faktycznie to wygląda...... :mysli:

Mycie, otarcie,ryski itp... Zastanawiam się czy po przetarciu foli w jednym miejscu nie zacznie się ona odklejać i zchodzić..... ehhh....

dobrze mowisz bo wywalic 2500-3500 za oklejenie a pozniej gdzies rysa i moze od deszczu sie odklejac,albo co jak ktos w Ciebie trafi i bedziesz mial stluczke...jak wtedy ubezpieczalnia traktuje takie cos :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Dobre pytania :good: Z tego co wiem to oklejanie folią nie jest nowością ..... Większość niemieckich taxówkek (majonezów) jest nią oklejonych :mysli: Kolega kupił ostatnio takiego mercedesa E klasę 5-letniego i sam widziałem jak po odklejeniu foli ukazał się w idealnym stanie czarny lakier..... :tongue4:

Więc podejrzewam że raczej ta folia nie jest słabej jakości ...[br]Dopisany: 02 Sierpień 2010, 21:01_________________________________________________http://www.zmianakoloruauta.pl/ tu kolejna strona ....[br]Dopisany: 02 Sierpień 2010, 21:04_________________________________________________Ciekawy rodzaj foli carbon 3M a tu A5 w takim projekcie -> http://www.zmianakoloruauta.pl/galeria/audi_a5_carbon.html

Opublikowano

To ja dodam, że w normalnym zakładzie macie 5 lat gwarancji na tą folię :)

I właśnie o takiej folii jak na A5 mówiłem 2 dni temu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.