Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Fabryczna navi w B6 - czy jest z tego pożytek w PL?


Rekomendowane odpowiedzi

Szukacie gdzieś na eBayu tych funkcjonalnych zamienników. Później będziecie kombinować jak to spolszczyć bo jednak język niemiecki nie brzmi znajomo. Nie lepiej w Polsce i po Polsku na polskim WinCE np:

http://www.xsonic.pl/radia-samochodowe-radia-nawigacja-gps-c-8_78_80_312.html?osCsid=9e0da229a2e057cf571e2c23fa73959f

albo na Allegro. Jest tego cała masa najróżniejszych producentów.

wystarczy, że będzie ( a będzie) gadać po angielsku. Jak sie angielskiego nie zna na tyle żeby zrozumieć podstawowe komendy to raczej powód do wstydu a nie do chwalenia się. Można mieć różne podejście do języków obcych ale nieznajomość angielskiego na podstawowym poziomie w na dzień dzisiejszy to kalectwo. Poza tym niemieckiego też można się nauczyć :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym wstępie chcę powiedzieć, że na pewno nie jestem przeciwnikiem takiego rozwiązania!

Czytałem o ubogości samego RNS-E i stosunku oferowanych możliwości do ceny...

Jednak jestem ciekawy jak się przedstawia jakość i spasowanie materiałów w produkcie z Hong Kongu :mysli:

W każdym razie nie pozostaje nic jak poczekać aż nasz PIONIER waldek22 dostanie maszynkę i opowie jak wygląda sprawa. Jak wszystko będzie ok to bez urazy ale "wypnę się" na RNS-E :tongue4:

Czekam ze zniecierpliwieniem na relacje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja sie dopiszę do ciekawego tematu.

Nie lepiej w Polsce i po Polsku na polskim WinCE np:

http://www.xsonic.pl/radia-samochodowe-radia-nawigacja-gps-c-8_78_80_312.html?osCsid=9e0da229a2e057cf571e2c23fa73959f

albo na Allegro. Jest tego cała masa najróżniejszych producentów.

jaki to byl model, bo teraz pod tym linkiem nic nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...