Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Vulcan Schwarz Perlefekt 2.8 Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ja skasowalem te bledy i na twoim miejscu pojezdzil bym troche i za jakis czas zobaczyl czy sie powtorza, i wtedy zaczal sie zastanawiac co z nimi zrobic..[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 15:15_________________________________________________a tak na marginesie jak bys sprzedawal te swoje kola daj znac, pozdrawiam

błąd 16795 chyba znów się pojawia... zawsze rano i po pracy na zimny silniku załącza się wentylator...(po skasowanie błędów nic się nie zmieniło) pojęcia nie mam dlaczego i od czego tylko wiem że gdzieś z przodu po prawej stronie, chłopacy mówili coś o "visco" albo jakoś tak a ja za bardzo nie rozumiem tego pojęcia... czyżby chodziło o to wtłaczanie powietrza wtórnego?gdzie szukać pompy, zaworu i przewodów od tego?[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 07:07_________________________________________________zastanawiam się nad tymi felami w kolorze białym co ma kolega niżej oczywiście 18" max 19" a nie 20" jak na zdjęciach :P

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=142776.0

czy lepiej pomalować te co mam obecnie?

ciekawi mnie jak wyjdzie mu malowanie na kolor białej perły z domieszką niebieskiego :cool1:

a może biała perła z domieszką srebra hmm to mógłby być koks :D

Opublikowano

kolego moze widziałes ja mam wlasnie pomalowane na bialy pol mat .Wygladaja super, twoje tez beda dobrze wygladaly

Opublikowano
  • Autor

kolego moze widziałes ja mam wlasnie pomalowane na bialy pol mat .Wygladaja super, twoje tez beda dobrze wygladaly

niestety nie miałem nigdy okazji przyjrzeć się jakoś dłużej, zawsze mignąłeś mi przed oczami

jakbyś mógł wrzuć jakąś fotę albo umówmy się na jakiegoś "spota" brodnickiego bo mam kilka pytań na temat audi :cool1:

Opublikowano

mozemy sie jakos w weekend ale jeszcze nie wiem w który bo jestem troche zajety

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

mozemy sie jakos w weekend ale jeszcze nie wiem w który bo jestem troche zajety

rozumiem u mnie też ostatnio słabo z czasem więc jak będzie Ci pasować pisz a ja się jakoś dostosuje[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 11:15_________________________________________________michal_s87 zrobił mi małe VT za co mu dziękuję :notworthy:

wstawił zderzak od RS i różne fele(model, kolor) ;)

co do zderzaka to mam całą zimę żeby się zastanowić czy będzie o RS czy od S ale fele w zimę chce zmienić(jak by ktoś chciał kupić moje to pisać :hi:)

które fele najlepiej pasują?

obecnie jest tak

aIc19.jpg

a tutaj VT

aIewi.jpg

aIh0r.jpg

aIl_J.jpg

aIq_0.jpg

Opublikowano

wg mnie ostatnie :slina:

Opublikowano
  • Autor

na vt jest zderzak z rsa i to on robi tutaj najwiekszy efekt :wink4:

wiem że ten zderzak robi niezły efekt :cool1: od eSy też by pasował ale najpierw fele potem zderzak :) zimę na tym co jest chce przelatać :)

orientuje się ktoś czy zderzak od RS-y bez problemu będzie pasować czy trzeba coś przerobić?

Opublikowano
orientuje się ktoś czy zderzak od RS-y bez problemu będzie pasować czy trzeba coś przerobić?

no oczywiscie ze nie pasuje p&p. trzeba go przerabiac, a dokladnie mowiac zwezac boki zderzaka o jakies pare centymetrow :cool1:

Opublikowano
  • Autor

trzeba przerabiac zderzak, albo poszerzac nadkola :wink4:

Jest topic w warsztacie o przerobce zderzaka

możesz wkleić link do tego topicu?:) coś nie mogę znaleźć albo źle szukam :wallbash:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Male pytanie :mysli:

nie mozna w polsce robic rejestracji na zamowienie troche mniejszej bo ten kwadrat na klapie to troche duzy :confused4:

Opublikowano

Male pytanie :mysli:

nie mozna w polsce robic rejestracji na zamowienie troche mniejszej bo ten kwadrat na klapie to troche duzy :confused4:

ciekawe czy się regulamin czytało :gwizdanie: i to chyba nei jest wątek do pytań.

bebeto coś się dzieje z tym autkiem? :mysli:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 16:41_________________________________________________p.s. czy ja tu widzę zderzak przód usa? :kox:

Opublikowano
  • Autor

Male pytanie :mysli:

nie mozna w polsce robic rejestracji na zamowienie troche mniejszej bo ten kwadrat na klapie to troche duzy :confused4:

ciekawe czy się regulamin czytało :gwizdanie: i to chyba nei jest wątek do pytań.

bebeto coś się dzieje z tym autkiem? :mysli:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 16:41_________________________________________________p.s. czy ja tu widzę zderzak przód usa? :kox:

dokładnie mam zderzak przód usa :)

czy coś sie dzieje hmm na chwilę obecną zmieniłem w Vagu pewien parametr i mogę otwierać i zamykać szyby z pilota ;)

niby nic a cieszy :) wcześniej mogłem jedynie przekręcając i trzymając kluczyk w drzwiach

niedługo wrzucam zimówki a potem będę chciał sprzedać moje fele a jak się nie uda to jest pomalować :)

jak się uda to w zimę kupię zderzak od eSy bo od RS-y to trochę zabawy ;)

tak ogólnie planuje zrobić ją tak żeby wyglądała jak eSa, czyli zderzak, grill, i zegary

chyba że zapomniałem o czymś wspomieć to proszę dopisać

a co do tablic to z wielką chęcią bym chciał miejsze lecz oryginalnych nie dostane... :disgust:

Opublikowano

tak ogólnie planuje zrobić ją tak żeby wyglądała jak eSa, czyli zderzak, grill, i zegary

chyba że zapomniałem o czymś wspomieć to proszę dopisać

progi i listwy drzwiowe, carbony w środku :wink4:

na chwilę obecną zmieniłem w Vagu pewien parametr i mogę otwierać i zamykać szyby z pilota :wink:

i jak to teraz działa? musisz przytrzymać guzior zamykania żeby szyby się zasunęły, czy wystarczy pojedynczy klik? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

tak ogólnie planuje zrobić ją tak żeby wyglądała jak eSa, czyli zderzak, grill, i zegary

chyba że zapomniałem o czymś wspomieć to proszę dopisać

progi i listwy drzwiowe, carbony w środku :wink4:

hmm progi i listwy to ok, ale drewna na carbon nie wymienie :tongue4:

na chwilę obecną zmieniłem w Vagu pewien parametr i mogę otwierać i zamykać szyby z pilota :wink:

i jak to teraz działa? musisz przytrzymać guzior zamykania żeby szyby się zasunęły, czy wystarczy pojedynczy klik? :mysli:

działa super :) muszę dłużej przytrzymać guzik żeby się zamknęły bądź dłużej żeby się otworzyły, oczywiście im dłużej trzymam tym bardziej się otworzą bądź zamkną, w każdym razie jestem zadowolony

Opublikowano

działa super :) muszę dłużej przytrzymać guzik żeby się zamknęły bądź dłużej żeby się otworzyły, oczywiście im dłużej trzymam tym bardziej się otworzą bądź zamkną, w każdym razie jestem zadowolony

eeeeee... tak to ja mam w serii :cool1:

Opublikowano
  • Autor

działa super :) muszę dłużej przytrzymać guzik żeby się zamknęły bądź dłużej żeby się otworzyły, oczywiście im dłużej trzymam tym bardziej się otworzą bądź zamkną, w każdym razie jestem zadowolony

eeeeee... tak to ja mam w serii :cool1:

no widzisz a ja nie miałem i musiałem coś z tym zrobić ;)

widocznie amerykańce mają inaczej :tongue4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Super bryczka sąsiad :)

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

fajne wozidełko:)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

właśnie jestem po wymianie wszystkich tulej na wahaczach, końcówek stabilizatora, łożysk z tyłu, wahacza lewego dolnego z przodu i oleju z filtrem :) wiem że mogłem poczekać aż zimia zniknie ale stuki w tylnym zawieszeniu doprowadzały mnie do szału a teraz nastała cisza :radocha:

pytanie:

jak wymontować podsufitkę żeby oblkeić ją nowym materiałem?

tzn jak ją wyjąć z auta? :mysli:

jest na to jakiś sprawdzony sposób?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.