Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B5 1.8 T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O widzę, że masz takie radyjko jak ja, z usb czy bez? u mnie chodzi dobrze, tyle, że wykonanie przycisków itp jest na niskim poziomie.

To troche zyskałeś na tym jakby nie patrzeć :wink4:

Tylko mi się nie widzi ta posrebrzona konsola przy radiu i klimie :no:

:hi:

Opublikowano

a jak to jest z tym zderzakiem z rs'a? duza rzezba zeby podszedl?

Opublikowano
  • Autor

Witam Zrobiłem Pare fotek :)

Zdj_cie0038.jpg

Zdj_cie0039.jpg

Zdj_cie0040.jpg

Zdj_cie0041.jpg

Zdj_cie0042.jpg

Zdj_cie0045.jpg

Zdj_cie0046.jpg

Zdj_cie0047.jpg

A tu efekt Koncowy :) Polerka tez się znalazła :good::))))

Zdj_cie0048.jpg

Zdj_cie0049.jpg

Czekam na aparat potem jakaś sesja :)

Opublikowano

Oklej tą konsole jakąś taśmą ala carbon bo wygląda :sick3:

Opublikowano

Środek jest okropny.

Pokrowce, jakieś cudo na kierownicy :thumbdown:

Ściągnij to i najlepiej wymień kierownicę na tę eskową.

Opublikowano
  • Autor

Pokrowce mam dlatego bo mam 2 psy ;/[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 15:28_________________________________________________

O widzę, że masz takie radyjko jak ja, z usb czy bez? u mnie chodzi dobrze, tyle, że wykonanie przycisków itp jest na niskim poziomie.

To troche zyskałeś na tym jakby nie patrzeć :wink4:

Tylko mi się nie widzi ta posrebrzona konsola przy radiu i klimie :no:

:hi:

Co do radia to usb jest (kabel) no nie najgorsze :)

Opublikowano

środek nie jest za fajny,pełno gadżetów nawalone jak w taksówce no i widać że poducha pasażera była chyba wystrzelona! plastik nie jest równo z deską;/ z zewnątrz bardzo ładna.

Opublikowano

widać że poducha pasażera była chyba wystrzelona! plastik nie jest równo z deską;/

w przedliftach to norma, ja też tak mam, poducha nie licuje się z deską jak w polifcie :thumbdown:

Opublikowano

aha nie wiedziałem,no to wporządku podobnie jak w paskach to samo;/

Opublikowano
  • Autor

Nawet fajnie mi wyszło składanie audiczki ale zderzak 2 razy zakładałem :))

Opublikowano

Tolek2pl

Zderzak trzeba przerabiac zeby podszedl? czy blotniki?

Opublikowano

jakieś cudo na kierownicy :thumbdown:

:polew::sick3:

Opublikowano

zderzak :wink4:, chyba że kupisz całe błotniki od RS4, wtedy nic nie przerabiasz, z tym ze tył bedzie licho wyglądał przy masywnym przodzie :good:

Opublikowano
  • Autor

Tolek2pl

Zderzak trzeba przerabiac zeby podszedl? czy blotniki?

Kolego mi przerabiali zderzak żeby weszedł idealnie :)

Opublikowano

Tolek2pl

Zderzak trzeba przerabiac zeby podszedl? czy blotniki?

Kolego mi przerabiali zderzak żeby weszedł idealnie :)

Ogarnij środek i będzie miodzio :decayed:

Opublikowano

Tolek2pl

Zderzak trzeba przerabiac zeby podszedl? czy blotniki?

Kolego mi przerabiali zderzak żeby weszedł idealnie :)

no nie wiem czy tak idealnie, widac przy laczeniu blotnika ze zderzakiem, ze ideal to to nie jest.

a wiesz jak ta przerobka wyglada?

Opublikowano

Tolek2pl

Zderzak trzeba przerabiac zeby podszedl? czy blotniki?

Kolego mi przerabiali zderzak żeby weszedł idealnie :)

no nie wiem czy tak idealnie, widac przy laczeniu blotnika ze zderzakiem, ze ideal to to nie jest.

a wiesz jak ta przerobka wyglada?

trzeba ponacinac zderzak na bokach i go zwezyc do szerokosci auta

Opublikowano
  • Autor

20101028231.jpg

Moze coś takiego ? :)

Opublikowano

Ale bez tego radia bo szpeci :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.