Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Grill bez logo


djrzulf

Rekomendowane odpowiedzi

A moze przybliżysz temat jak to z tym Kulczykiem i Audi A.G., że z tego powodu zamiast sprzedać audicę to kombinujesz?

Nie mogę sprzedać bo mam Leasing, tzn mogę, ale dość niekorzystne warunki mam, więc olewam.

Natomiast sprawa dotyczyła wymiany pogwarancyjnej sterownika skrzyni biegów przez InterWelm, której IW nie chciał się podjąć. Określenia jakie mi się nasuwają to: niekompetencja, niefachowość, a od strony Audi AG/Kulczyktradex bezradność. Po tych zdarzeniach jedno wiem na pewno - wizerunek profesjonalnego :audi: zamienił się w moich oczach na jakość obsługi poniżej serwisu FIAT i z pewnością nie będę polecał nikomu :thumbdown:

http://allegro.pl/item227989111_grill_bez_logo_audi_a4_8e_0104.html - a taki może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze trafiles na takich ludzi to nie wina :audi:

zastanow sie i nie gadaj ze nie bedziesz polecac nikomu :audi: bo zajezdza fiatowską zazdroscią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no wezzzzzzz przestan Kezor tak mial na zlocie widzialem ale mnie sie to osobiscie nie podoba kicha na maxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze trafiles na takich ludzi to nie wina :audi:

zastanow sie i nie gadaj ze nie bedziesz polecac nikomu :audi: bo zajezdza fiatowską zazdroscią...

A czyja? Niby kto im robi audyty, szkolenia, certyfikaty? Biorą k*a je od BMW? No proszę Cię. Nie zamierzam nikomu polecać Audi i jak się zamortyzuje pozbędę się go jeszcze w tym samym miesiącu, a teraz zamierzam się pozbyć oryginalnych znaczeń, by przesłać fotki do Audi AG oraz KulczykTradex, że mam ich w d* - w taki sposób im podziękuję za wsparcie, bo sterownik był wymieniany w normalnym zakładzie naprawczym, bo przecież Królowie Audi nie będą sobie mazać rąk :foch: . Pieprzę ich, pieprzę ich wsparcie, pieprzę ich serwis, pieprzę ich pseudo jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żebyś z tego pieprzenia w coś nie wy***przył... :polew: (sorry za OT ale to jeszcze humor po zlotowy...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz sobie zmienić na Lanosa , tam pan Czesio w stodole zawsze Ci pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś jasno napisać, do czego w ogóle ten cały temat prowadzi ? Tu się szuka ohydnego® grilla, czy może coś innego ?

Gdzie są moderatorzy, pochlali się czy jak ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem uzyskać pomoc w sprawie grilla bez logo, bo nigdzie nie mogłem znaleźć, a tu się fachowcy nagle z d*py urwali i mi kazania robią, że mam się logo nie pozbywać.

ale słuchaj kolego, nikt Cię chyba tu nie obrażał co ?

Jak Ci się nie podobają rady kolegów, to nie musisz ich tak ostro komentować.

Ja mam również opinię na tę całą Twoją ideologię, ale nie piszę jej, do czego miałoby to słuzyć, co ?

Także opanujmy się (najlepiej wszyscy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleszko djrzulf skoro kupa ludzi na trzech stronach twojego wątku pisze Ci żeby tego nie robić to coś w tym musi być, no chyba że się mylę... :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...