Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki


Inkognito

Rekomendowane odpowiedzi

kimi daj mu coś stworzyć - zaraz musi się nie udać - a nóż się uda :good: :good:

Ale to ja będę tworzył, nie on :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze życzę powodzenia :) ale nie ma co za wiele oczekiwać. łatwiej by było zrobić swap :naughty:

ja w mojej pracuje jeszcze tylko nad wyglądem bo technicznie mam ją zrobioną tylko jeszcze na wiosnę ją pomaluje :kox: i będzie lala :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi ale swoją drogą, to sam autko na fajnej feldze to już inne autko :cool1: :cool1: :cool1:

Nie no, fele Kolega też ma kox :kox: :kox: :kox:

szczerze życzę powodzenia :) ale nie ma co za wiele oczekiwać. łatwiej by było zrobić swap :naughty:

ja w mojej pracuje jeszcze tylko nad wyglądem bo technicznie mam ją zrobioną tylko jeszcze na wiosnę ją pomaluje :kox: i będzie lala :kox: :kox:

Masz absolutną rację, ale widzisz - jak pojawia się temat modyfikacji B5 w benzynie, 99% porad to: swap na AEB-a :tongue4:

A ja nie chcę. Chcę zobaczyć, czy wyciągnę z ADR-a coś. Postawiłem sobie ambitny cel 140 KM. Zobaczymy, czy się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, fele Kolega też ma kox kox kox kox

będą jeszcze lepsze na ten sezon bo je pomaluje czarno środek ranty srebro :kox:

Postawiłem sobie ambitny cel 140 KM. Zobaczymy, czy się uda.

no to czekam za efektami dawaj znać bo wiesz nie wiadomo jak długo bede sprzedawał moja Ade :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No efekty będą nieprędko, bo na razie musze na to fundusze zebrać. :(

A felgi też właśnie chciałem na czarny mat na wiosnę walnąć.

Generalnie ze wszystkimi dodatkami będę szedł w czarny mat.

A felgi docelowo chcę Avusy od S4, ale to też kupa szmalcu, kurna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn ja moje daje czarny połysk i ranty srebro :kox: jest moja fota w temacie VT...

myślałem nad chromami ale nie mam ani ramek wokół szyb relingi hmmm mógł bym te spolerować ale wole jednak wszystko na czerń :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też wolę czerń, do mojej szmaragdowej Ady czarny mat będzie w sam raz :naughty:

I żadnych innych kolorów :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne co mnie martwi to te dziury na drogach po tej ziemie aż strach zakładać alu!!!!!!!!!!!!!!![br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 23:02_________________________________________________jest zdjęcie kiery... na dniach postaram się zrobić Aduni jakąś sesje foto wiec będą jakieś ładne nowe zdjęcia :kox::naughty:

no i tak cały czas :mysli: co by tu jeszcze zmienić może macie jakieś pomysły??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu, kiera od eSy :good: :good: :good:

To może czas na podświetlane kratki nawiewów od polifta? :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... no i dziś wpadł mi do głowy prawe lusterko od anglika :naughty:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 13:52_________________________________________________grill po lifcie :naughty: dla niektórych nie zauważalna różnica a dla mnie wieele radochy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam robiłeś w tej czerni? Fajnie to wygląda :kox:

Chyba jednak się skuszę zanim wymienię na grilla od S4 i też w taki czarny macik polecę :D

A możesz cyknąć jakąś fotkę tak z daleka troszkę, żeby było widać efekt całości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu, kiera od eSy :good: :good: :good:

To może czas na podświetlane kratki nawiewów od polifta? :naughty: :naughty: :naughty:

no mam akurat komplecik na handel :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu, kiera od eSy :good: :good: :good:

To może czas na podświetlane kratki nawiewów od polifta? :naughty: :naughty: :naughty:

no mam akurat komplecik na handel :naughty:

Qrde, a ja mam pustą świnkę skarbonkę :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ale przyjdzie pora :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam robiłeś w tej czerni? Fajnie to wygląda kox

Chyba jednak się skuszę zanim wymienię na grilla od S4 i też w taki czarny macik polecę grin

A możesz cyknąć jakąś fotkę tak z daleka troszkę, żeby było widać efekt całości?

chodzi ci o znaczek?? tak sam. jak tylko umyje autko to postaram się zrobić Adzie ładną sesje :naughty:

no mam akurat komplecik na handel naughty

hmmm tak właśnie myślałem nad tym ile chcesz?? a dużo zabawy jest z podłączeniem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam tylko pytanie - oklejałeś, czy lakierowałeś? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam robiłeś w tej czerni? Fajnie to wygląda kox

Chyba jednak się skuszę zanim wymienię na grilla od S4 i też w taki czarny macik polecę grin

A możesz cyknąć jakąś fotkę tak z daleka troszkę, żeby było widać efekt całości?

chodzi ci o znaczek?? tak sam. jak tylko umyje autko to postaram się zrobić Adzie ładną sesje :naughty:

no mam akurat komplecik na handel naughty

hmmm tak właśnie myślałem nad tym ile chcesz?? a dużo zabawy jest z podłączeniem??

100zł z wysyłką :wink4:, one są od anglika ale pasują do europy, co do podłączenia, musisz tylko doprowadzić do nich prąd, ja mam od postojówki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakierowałem

[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 23:45_________________________________________________

100zł z wysyłką wink4, one są od anglika ale pasują do europy, co do podłączenia, musisz tylko doprowadzić do nich prąd, ja mam od postojówki wink4

przetrzymaj je troszkę dla mnie na dniach dam Ci znać jeśli wyrobie finansowo to bardzo chętnie je wezmę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakierowałem

[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 23:45_________________________________________________

100zł z wysyłką wink4, one są od anglika ale pasują do europy, co do podłączenia, musisz tylko doprowadzić do nich prąd, ja mam od postojówki wink4

przetrzymaj je troszkę dla mnie na dniach dam Ci znać jeśli wyrobie finansowo to bardzo chętnie je wezmę...

Jakoś w zeszłym tygodniu przetrzepałem forum i jest ładny wątek na temat wymiany tych kratek. Polecam poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupię to potem pójdzie z górki:) bo głównie o kasę chodzi :( troszkę się wypompowałem tą esową kierą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...