Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Biała nić na często obściskiwanych elementach to chyba zły pomysł. Auto :good:

Masz namiary na tapicera, który naprawi przetarty fotel?

Zwykły, welurowy.

Opublikowano
  • Autor

Biała nić na często obściskiwanych elementach to chyba zły pomysł. Auto :good:

Masz namiary na tapicera, który naprawi przetarty fotel?

Zwykły, welurowy.

biała nić juz nie aktualna... chyba będzie niebieska by pasowała do auta...

a namiary na tapicera kolega mi poleca kogoś w Swarzędzu. muszę się wybrac na dniach na obszycie bo doszedł mi jeszcze podłokietnik do obszycia skórką :kox:

Opublikowano

inko konkret fura :good:

Opublikowano
  • Autor

20110512149.jpgno i przeż długi czas oczekiwany podłokietnik... :kox:

inko konkret fura :good:

dzięki... ale projekt jeszcze nie skączony :naughty::confused4:

Opublikowano
  • Autor

Podoba się! :cool1:

co się podoba?? podłokietnik?? :polew:

muszę w końcu prysnąć daszek na klapę i go wmącić...

Opublikowano

Podoba się! :cool1:

co się podoba?? podłokietnik?? :polew:

muszę w końcu prysnąć daszek na klapę i go wmącić...

Podłokietnik pierwsza klasa!! :shocked:
Opublikowano
  • Autor

Podoba się! :cool1:

co się podoba?? podłokietnik?? :polew:

muszę w końcu prysnąć daszek na klapę i go wmącić...

Podłokietnik pierwsza klasa!! :shocked:

pierwsza klasa będzie jak dam go do obszycia skórą...

Opublikowano

Podoba się! :cool1:

co się podoba?? podłokietnik?? :polew:

muszę w końcu prysnąć daszek na klapę i go wmącić...

Podłokietnik pierwsza klasa!! :shocked:

pierwsza klasa będzie jak dam go do obszycia skórą...

:tongue4: Szykuje się najlepszy podłokietnik na forum hah. Abstrac**jąc od podłokietnika cała Audica fajnie wygląda, planuje podobne zmiany u siebie, powodzenia! :hi:
Opublikowano

a co takiego nadzwyczajnego jest w tym podłokietniku?

Opublikowano
  • Autor

no to wzajemnie... przede mną jeszcze dużo pracy a priorytet to SWAP :kox:[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 23:19_________________________________________________

a co takiego nadzwyczajnego jest w tym podłokietniku?

nic prócz wygody :polew: :polew:

Opublikowano

nic prócz wygody :polew: :polew:

no to jak w każdym :wink4: ja czaję się na podłokietnik od merca 190 żeby do golfa zaadoptować :gwizdanie:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nic prócz wygody :polew: :polew:

no to jak w każdym :wink4: ja czaję się na podłokietnik od merca 190 żeby do golfa zaadoptować :gwizdanie:

no no to będziesz miał troszkę pracy... [br]Dopisany: 13 Maj 2011, 18:05_________________________________________________a ja zacząłem kompletować graty do mojego silnika po SWAPIE... dziś kupiłem TIP :kox: :gwizdanie: :evil2:[br]Dopisany: 14 Maj 2011, 19:48_________________________________________________Tip i emblemat na tylną klapę tylko myślę czy wypolerować emblemat czy prysnąć na biało... :gwizdanie: :mysli:

SDC14456.jpg

[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 21:50_________________________________________________czekam za uszczelkami silnika i wtedy biorę sie za SWAP :kox:[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 21:55_________________________________________________wczoraj odebrałem komplecik uszczelek do mojego nowego silniczka :kox: wiec powoli będę mógł się brać za rozkręcanie autka :yeee::yeah:

Opublikowano

Ładna, +za kiere i skóre :tongue4: omijaj tylko niebieskich :hi:

Opublikowano
  • Autor

Ładna, +za kiere i skóre :tongue4: omijaj tylko niebieskich :hi:

hmm dlaczego??? :polew:

będzie jeszcze lepiej :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 14:58_________________________________________________Operacja SWAP rozpoczęta :evil2:

Opublikowano

Ile już wyłożyłeś za części? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ile już wyłożyłeś za części? :naughty:

wliczając silnik??

Opublikowano

Ładna, +za kiere i skóre :tongue4: omijaj tylko niebieskich :hi:

hmm dlaczego??? :polew:

Za szybki z przodu :)U mnie po pierwszej mijance by mi ją zdjeli :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Ładna, +za kiere i skóre :tongue4: omijaj tylko niebieskich :hi:

hmm dlaczego??? :polew:

Za szybki z przodu :)U mnie po pierwszej mijance by mi ją zdjeli :disgust:

raz musiałem dowód odbierać... ale tak to nie jest źle... teraz robię mody przy silniku i obawiam się że będzie gorzej bez kata i myślę nad wywaleniem drugiego tłumika...

Opublikowano

Ile już wyłożyłeś za części? :naughty:

wliczając silnik??

Wszystko wraz z silnikiem i innymi pierdółkami :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.