Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

tak jak Moskal napisał nie ma szans założyć kratek bo zderzak jest ostro pocięty by ten fmic w ogóle wszedł... ale muszę powiedzieć podoba mi sie to :evil:

Opublikowano

podoba mi sie to :evil:

mi również :good:

Opublikowano
  • Autor

tylko ten zderzak trochę poszarpany będę musiał go pomalować i jakoś go ogarnąć... myślę by zlikwidować łączenie dokładki ze zderzakiem... [br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 19:53_________________________________________________ mała amatorska sesja :tongue4:

SDC10131.jpgSDC10132.jpgSDC10136.jpgSDC10139.jpgSDC10141.jpgSDC10140.jpg

tu jedno stare zdjęcie dla przypomnienia SDC10013.jpg :polew: :polew:

niedługo przyjdzie czas na profesjonalna sesje :naughty:

Opublikowano

Wygląda super :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

Wygląda super :good: :good: :good:

dzięki

brakuję jeszcze kilku drobiazgów np: daszku na tylnej klapie który trzeba przykleić no ale nie ma kiedy :tongue4:

Opublikowano

tylko ten zderzak trochę poszarpany będę musiał go pomalować i jakoś go ogarnąć... myślę by zlikwidować łączenie dokładki ze zderzakiem...

wywal dokladke po co Ci ona?

nie wiem jak Ty to zrobiles ze chinczyka jak bialy czlowiek nie zmiesciles za zderzakiem :mysli::decayed:

Opublikowano
  • Autor

belkę było trzeba podciąć no i rurki dość mocno mi wystają póki co tak musi być a może kiedyś kupię esowy zderzak i będzie zakryty :tongue4:

Opublikowano

belkę było trzeba podciąć no i rurki dość mocno mi wystają póki co tak musi być a może kiedyś kupię esowy zderzak i będzie zakryty :tongue4:

jakiej grubosci to cooler?

Opublikowano
  • Autor

belkę było trzeba podciąć no i rurki dość mocno mi wystają póki co tak musi być a może kiedyś kupię esowy zderzak i będzie zakryty :tongue4:

jakiej grubosci to cooler?

65mm[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 14:08_________________________________________________ale z dnia na dzień bardziej mi się podoba z tym coolerem [br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 14:09_________________________________________________dziś prawdopodobnie jak wszystko będzie po mojemu będzie profi sesja mojej Ady [br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 09:45_________________________________________________

SDC10148.jpg w końcu daszek się doczekał swego miejsca

[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 17:49_________________________________________________potrzebuję jakiś ładny nie za drogi pomysł na tylne końcówki proszę o pomoc w poszukiwaniach... do 200zł max

Opublikowano

po 19,99 takie jak u mnie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no kowi ładne gdzie kupiłeś?? rozumiem że one są na spawane...[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 14:23_________________________________________________choć bardziej by mi leżały jakieś okrągłe tylko troszkę większe od ori...

Opublikowano

kupione na alegro, oczywiscie do przyspawania, niby producent wymyślił przykrecanie...

Opublikowano
  • Autor

no to dziś zaczynam poszukiwania... :naughty:

Opublikowano

Niedługo wszyscy będą jeździć z tymi końcówkami :gwizdanie:

Ja jak bym kupował końcówki to tylko takie cena wyższa ale za to jakość porządna :cool1:

http://allegro.pl/hit-ulter-koncowki-okragle-n1-70rs-rs-kadex-i1773619658.html

Opublikowano
  • Autor

Niedługo wszyscy będą jeździć z tymi końcówkami :gwizdanie:

Ja jak bym kupował końcówki to tylko takie cena wyższa ale za to jakość porządna :cool1:

http://allegro.pl/hit-ulter-koncowki-okragle-n1-70rs-rs-kadex-i1773619658.html

no te są piękne... i kuszące i chyba takie kupie :naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Niedługo wszyscy będą jeździć z tymi końcówkami :gwizdanie:

Ja jak bym kupował końcówki to tylko takie cena wyższa ale za to jakość porządna :cool1:

http://allegro.pl/hit-ulter-koncowki-okragle-n1-70rs-rs-kadex-i1773619658.html

Mam takie w swojej, fajnie się prezentują.

zapodaj jakąś fotkę...[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 22:42_________________________________________________no to od jutra zaczyna się dalsza zabawa :naughty: zmiana wałków i pomalowanej pokrywy zaworów. może wymontuję korektor ssący i też go pomaluje :naughty:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 22:13_________________________________________________no to wałki z ADR-ka już są w aucie jutro poskładać i po dokręcać i test czy jest jakaś różnica... [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 22:07_________________________________________________dziś odebrałem wtryski za tydzień sofcik. no już się nie mogę doczekać.

końcówki muszą poczekać na swoją kolej. czyli prawdopodobnie w przyszłym miesiącu...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

co do końcówek, zobacz co ma HUSTLA na allegro

http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=69748

albo w Chybach masz duży warsztat (chyba z 5 stanowisk) i tylko tłumiki klepią Kaliński czy jakoś tak

Opublikowano
  • Autor

co do końcówek, zobacz co ma HUSTLA na allegro

http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=69748

albo w Chybach masz duży warsztat (chyba z 5 stanowisk) i tylko tłumiki klepią Kaliński czy jakoś tak

hustla hmmm oferta taka se... a co do warsztatu to mi nie potrzebny. ja potrzebuję końcówki które mi mój blacharz wspawa :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 18:07_________________________________________________poniedziałek na 100% wyprawa do AGMA tuning na chipsa...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.