Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ten przód jest :kox: :kox: :kox: :kox:

Gratki udanego projektu :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

no dziś mi wjechał pomysł z czarnymi lampami tak jak ma Moskal... ale to faza przemyśleń [br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 21:32_________________________________________________

za miękko jest :decayed: kupuj gwinta :naughty:

[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 10:23_________________________________________________

rodzinny zapierdalacz

wiem ale w pierwszej kolejności jest pompa paliwa,wtryski,program...

20110804209.jpg

Uploaded with ImageShack.us

z czego to cooler ze tak wystaje? :confused4:

no a ten cooler kupiłem na alledgro uniwersalny :naughty:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 21:42_________________________________________________no to od jutra czas zacząć ogarniać komorę silnika :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 20:04_________________________________________________no i czas na komorę silnika...

20110808214.jpg20110809216.jpg20110809217.jpg

no i chyba pod koniec tygodnia wpadną wałki od ADR...

Opublikowano

o prosze tu to juz jest zabawa na calego widze ;p

Opublikowano
  • Autor

a no tak wisz :tongue4:

Opublikowano

20110809216.jpg

chyba Ci sie lakier z deka skisił :decayed:

Opublikowano
  • Autor

20110809216.jpg

chyba Ci sie lakier z deka skisił :decayed:

takie wrażenie to było dopiero co pomalowane nie zdążyło się rozlać... na żywo nie wygląda źle...

boję sie że będzie za kolorowo pod maską.

Opublikowano

boję sie że będzie za kolorowo pod maską.

jesli zrobisz jeden kolor to bedzie git , gorzej jak nasrasz tam kilkoma :decayed:

Opublikowano
  • Autor

boję sie że będzie za kolorowo pod maską.

jesli zrobisz jeden kolor to bedzie git , gorzej jak nasrasz tam kilkoma :decayed:

ma być czerwony i czarny ale mam niebieskie sylikony... :confused4:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 09:47_________________________________________________rozpórki już na aucie... DP owinięte bandażem i ubaw co nie miara :polew: myślałem że mi auto płonie :polew:

Opublikowano

DP owinięte bandażem i ubaw co nie miara :polew: myślałem że mi auto płonie :polew:

kładłeś bandaż na mokro ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

DP owinięte bandażem i ubaw co nie miara :polew: myślałem że mi auto płonie :polew:

kładłeś bandaż na mokro ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

nieee :confused4:

Opublikowano

DP owinięte bandażem i ubaw co nie miara :polew: myślałem że mi auto płonie :polew:

kładłeś bandaż na mokro ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

mokro to on miał jak poszedł dym spod maski :decayed:

Opublikowano
  • Autor

DP owinięte bandażem i ubaw co nie miara :polew: myślałem że mi auto płonie :polew:

kładłeś bandaż na mokro ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

mokro to on miał jak poszedł dym spod maski :decayed:

:polew: nie miałem mokro... ale gówno gatki pocałowało :polew: :polew: :tongue4:

Opublikowano

DP owinięte bandażem i ubaw co nie miara :polew: myślałem że mi auto płonie :polew:

kładłeś bandaż na mokro ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

mokro to on miał jak poszedł dym spod maski :decayed:

:polew: nie miałem mokro... ale gówno gatki pocałowało :polew: :polew: :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Stożek odgrodzony i dziś wjechał wskaźnik doładowania :radocha:

Opublikowano

mam pytanie, nie orientuje się całkiem więc proszę o wyrozumiałość... mowa o wałkach z poczciwego ADR'a? jakieś lepsze niż wałki od AEB?tzn inne konty czy co? :)

Opublikowano
  • Autor

mam pytanie, nie orientuje się całkiem więc proszę o wyrozumiałość... mowa o wałkach z poczciwego ADR'a? jakieś lepsze niż wałki od AEB?tzn inne konty czy co? :)

mają inne krzywiki są agresywniejsze auto lepiej się wkręca na niskich obrotach tak są to od zwykłego ADR

Opublikowano

dzięki za info :)

Opublikowano

ten FMIC bedzie tak straszył? czy zakladasz kratki?

Opublikowano

ten FMIC bedzie tak straszył? czy zakladasz kratki?

nie ma szans na kratki :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
ten FMIC bedzie tak straszył? czy zakladasz kratki?

nie ma szans na kratki naughty naughty naughty naughty

to +10 Pkt respektu na miescie :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.