Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żebyś nie wpadł później w koszty...

No ale Twój wybór :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

mało kto chce się tego podjąć nawet good hope ma opory... Koleś z AGMY jest polecany przez moich znajomych i z rozmowy też widać ze wie o co chodzi... [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 08:20_________________________________________________dziś zamontowałem filtr ITG a jutro Toruń AGMA tuning i montaż wtrysków i wgranie softu :kox:[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 20:21_________________________________________________

IMG_20111002_172749.jpg

niestety wykresik będzie w weekend bo były małe problemy

[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 23:32_________________________________________________183PS i 320Nm mało podobno dlatego że n75 i DV nie wytrzymują ciśnienia...

Opublikowano

jak ty masz ten nawiew na stożek zrobiony ? nie da się wsadzić tej części co kieruje powietrze ( ta przykręcana do wzmocnienia czołowego ) ?

Opublikowano
  • Autor

jak ty masz ten nawiew na stożek zrobiony ? nie da się wsadzić tej części co kieruje powietrze ( ta przykręcana do wzmocnienia czołowego ) ?

da się muszę to wmontować auto wciąż w fazie rezania... :confused4:

Opublikowano

jak ty masz ten nawiew na stożek zrobiony ? nie da się wsadzić tej części co kieruje powietrze ( ta przykręcana do wzmocnienia czołowego ) ?

dokładnie , wsadzaj tą pierwsza czesc , jak nie bedzie chciała sie zmieścic to podetnij ja od dołu bo teraz to powietrze leci na osłone rozrządu :thumbdown:

no i moduł daj z lewej strony stozka przy błotniku

Opublikowano
  • Autor

moduł już jest przy błotniku na dole nawiew wrzucę. teraz muszę kupić mocniejszy DV i mocniejszy n75 bo kiepsko na hamowni wyszedł i podczas jazdy mam duże spadki mocy

Opublikowano

Wkładaj Forge007 zamiast DV

Opublikowano
  • Autor

Wkładaj Forge007 zamiast DV

a ja widziałem mocniejsze DV dedykowane do 1.8t dźwięk z ori przy doładowaniu 1,5 bara jest mega... a cenowo jak to wygląda?? [br]Dopisany: 08 Październik 2011, 16:07_________________________________________________myślę o takim DV co myślicie??

http://allegro.pl/zawor-upustowy-dv-properfekt-bov-turbo-vw-audi-i1844000944.html

Opublikowano

710n ci spokojnie starczy

Opublikowano

710n ci spokojnie starczy

przy 1,5bara moze mu sie wysrywać

Opublikowano
  • Autor

710n ci spokojnie starczy

a jaki to??

[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 18:01_________________________________________________myślę że za ten spadek mocy jest winna DV...

jakie sa objawy kijowego n75?

Opublikowano

710n ci spokojnie starczy

a jaki to??

numer czesci (DV-ki) musi mieć na końcu 710N

Opublikowano
  • Autor

Moskal co mówisz ta którą wrzuciłem powinna być si??

Opublikowano

Moskal co mówisz ta którą wrzuciłem powinna być si??

którą ???

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

hmmm muszę przemyśleć [br]Dopisany: 09 Październik 2011, 19:31_________________________________________________forge głośno upuszcza??

Opublikowano

forge głośno upuszcza??

dosyc , ale najwazniejsze jest to ze Ci sie nie ro***bie w moment :cool1:

Opublikowano
  • Autor

no kumam kumam... właśnie zastanawiam się gdzie leży mój problem DV czy n75

Opublikowano

a jak wciskasz gaz np. na 3 biegu od 1500rpm i depniesz do końca to nie słychać takiego psykania jakby DV puszczała ?? chodzi mi o dzwiek ze stozka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.