Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki


Inkognito

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz poszukać kogoś kto ma opanowany ten silnik przy użyciu VAGa, to podstawa, u mnie też niby przed programem było wszystko OK, a na rolkach wyszło że kończy się przepływka (550 zł ASO ) i niestety, podejście numer 2 pokazało utratę 10KM w serii bo niedomagało N75, trudno, bywa, cierpliwości :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, przy wirusie jest na silniku jakiś błąd z pamięcią ROM? Bo z tego co pamiętam podpinaliśmy Robercika AFN+ i nic takiego nie było :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami jak jest ujowy program to błąd pamięci ROM wywali..niestety..

czyli... szybka dedukcja i o czym to świadczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie czy n75 jest odpowiedzialne za wprowadzenie turbo w stan awaryjny?

dlaczego na ori przepływce turbo dmucha 0,8 bara a na zamienniku około 1,5??

czy pompa paliwa może nie trzymać ciśnienia i przez to rozłącza turbo??

a może też być to spowodowane za małą przepływką??

pytam bo jak pojadę do Torunia to chce być przygotowany... myśle że kupię n75 z rs2 i pojadę do niego z dwoma wkładami przepływki by poprawiał spartoloną robotę... może mam zabezpieczyć sie w coś jeszcze w razie czego jak radzicie??

[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 20:39_________________________________________________

czasami jak jest ujowy program to błąd pamięci ROM wywali..niestety..

czyli... szybka dedukcja i o czym to świadczy?

a z tym już wszystko jasne ze jest zrobione nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Twoim przypadku wszytko może być przyczyna. Jakbyś miał serię to nie byłoby problemu z diagnozą ale tak to nie wiadomo bo ECU może głupieć od wszystkiego łącznie z tego że sam źle analizuje informacje które otrzyma z czuników[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 21:16_________________________________________________i powiedz niech wgra ci serię i odda kasę za program i paliwo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buba co ty ..juz się gość rozpędził i kase oddaje.. :polew:

Inkognito - u brata masz sprawne 1.8t ?? to wkładaj tam po kolei przepływke i N75 i sprawdzaj czy jest ok. Jak sprawdzisz ze są OK to wtedy je do siebie i już. A o średnice przepływki sie nie martw - wystarczy seryjna do tego co planujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buba co ty ..juz się gość rozpędził i kase oddaje.. :polew:

Inkognito - u brata masz sprawne 1.8t ?? to wkładaj tam po kolei przepływke i N75 i sprawdzaj czy jest ok. Jak sprawdzisz ze są OK to wtedy je do siebie i już. A o średnice przepływki sie nie martw - wystarczy seryjna do tego co planujesz.

jutro brat podstawia swoje auto i będę przekładał klamoty. no ale chyba warto zainwestować w mocniejsze n75??

Buba mogę założyć swoje stare wtryski i komputer od brachola i będę miał serie i co mówisz wtedy zrobić logi??

moją serie mam na kości bo kolo mi ją oddał. a tuner z Agmy powiedział że jak będę miał wszycho sprawne to on ogarnie temat więc liczę na niego... jak tam pojadę to wrócę albo z dobrze zestrojonym autem albo serią i z kasą w kieszeni. bo innej opcji nie widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jeżdżą z wiekszymi mocami na seryjnych N75...jak bedzie sprawny to ja bym zostawił

jak dokładnie sprawdzić czy n75 jest sprawny?? [br]Dopisany: 13 Październik 2011, 23:03_________________________________________________czy zamontowanie MBC to dobry pomysł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Inkognito - jesli turbo ci dziala normalnie to i n75 rowniez

tak rozumiem że chcesz powiedzieć że to jest spaprany soft?

no ale co myślicie o MBC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko rezygnuje z MBC kupuje n75

a powiedzcie czy dobrym pomysłem było by włożyć przepływkę od VR6?? i pytanie jeszcze jedno zmienia się wtedy tylko obudowę?? wkład zostaje mój??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak pytam w razie co...

musisz zmieniać tipa przy okazji

mam towar na dwa tipy w razie by mi to wpadło do głowy to bym zrobił delikatnie większego.

generalnie na 100% będe spawał innego bo chce zrobić wolną odmę :>[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 09:59_________________________________________________a więc dziś poszło zamówienie na n75 z rs2 :naughty: no i jak tylko je dostane jadę do Torunia mam nadzieję że ostatni raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...