Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jezeli dv bedzie nieszczelna to auto bedzie zamulone bo nie zostanie osiagniete zalozone doladowanie. jest tez odwrotna opcja - "zapieczona" dv - ale to jest akurat dzwiek tak charakterystyczny ze zwrocilbys na niego uwage ;)

czytałeś jaki mam objaw?? wiem że wcześniej doszliśmy do tego że jest to nie dokończony soft ale chce wykluczyć też inne możliwości.

Opublikowano

a kiedy byl wymieniany dv ? bo przyjalem zalozenie ze wymieniles skladajac auto. jezeli tego nie zrobiles i nie wiadomo ile ma nalatane aktualny zaworek to nie bylo to madre z Twojej strony...

dv odgrywa ogromna role !

w przypadku kiedy dv jest "zapieczony" i nie otwiera sie to przy zmianie biegu na pelnym booscie zauwazysz na wskazniku skok doladowania. moze to jest przyczyna wpadania auta w tryb awaryjny ?

Opublikowano
  • Autor

a kiedy byl wymieniany dv ? bo przyjalem zalozenie ze wymieniles skladajac auto. jezeli tego nie zrobiles i nie wiadomo ile ma nalatane aktualny zaworek to nie bylo to madre z Twojej strony...

dv odgrywa ogromna role !

w przypadku kiedy dv jest "zapieczony" i nie otwiera sie to przy zmianie biegu na pelnym booscie zauwazysz na wskazniku skok doladowania. moze to jest przyczyna wpadania auta w tryb awaryjny ?

no niestety nie wymieniłem DV

ja mam objaw taki.

i to objaw dopiero po programie... kiedy zapinam trzeci bieg i wciskam pedał w podłogę doładowanie idzie mi mniej więcej do 1.3 bara i po chwili doładowanie spada i turbo przełącza się w tryb awaryjny... jak odpuszczam gaz zupełnie i wciskam go z powrotem auto znów śmiga doładowanie idzie powyżej 1 bara i znów sytuacja się powtarza

Opublikowano

ja mysle ze to kwestia programu ale tak czy inaczej wymiany dvki nie unikniesz :D

Opublikowano
  • Autor

na dogranie programu jadę w piątek :evil: a DV w przyszłym miesiącu che kupić pro perfet niby mocniejsze... [br]Dopisany: 25 Październik 2011, 22:20_________________________________________________a więc po wizyćie u tunera i całym dniu kombinacji z programem coś nie wytrzymuję w aucie od 1 bara rozłącza turbo hmmm podejrzenia jakie padły to DV, nie trzyma WG trzeba by go wyregulować pompa paliwa i sterownik paliwa. hmmm na moje naj bardziej prawdo podobne jest chyba WG i DV

Opublikowano

Jednaj po SWAPie ciężko to ogarnąć :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Jednaj po SWAPie ciężko to ogarnąć :wink4:

podejrzewam że i jak bym miał AEB od początku w tym aucie było by tak samo ciężko po prostu dużo modyfikacji i z tego te wszystkie problemy [br]Dopisany: 30 Październik 2011, 19:02_________________________________________________jutro jest ostatnia szansa wyjmuję turbo i idę na regulację no i wszystko wtedy będzie jasne...[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 14:16_________________________________________________pojawiła sie pewna iskierka nadziei :tongue4: jest coś co zastępuje map sensor jest to baro sensor :naughty: i chyba tam leży pies pogrzebany...

Opublikowano

możesz wytłumaczyć to ostatnie bo nie bardzo rozumiem :mysli:

Opublikowano

baro sensor nie zastepuje map sensora. mapsensor pokazuje cisnienie panujace kolektorze, baro sensor sluzy jako punkt odniesienia dla korekt doladowania - pokazuje cisnienie atmosferyczne i nic wiecej.

Opublikowano
  • Autor

baro sensor nie zastepuje map sensora. mapsensor pokazuje cisnienie panujace kolektorze, baro sensor sluzy jako punkt odniesienia dla korekt doladowania - pokazuje cisnienie atmosferyczne i nic wiecej.

ale n75 bierze też z niego sygnał bo po odłączeniu tego czujnika jest wielka poprawa... :>

to znaczy auto pompuje tyle ile jest przypisane w programie trzyma doładowanie i go nie odcina tyle że od dołu jest trochę nie teges ale jak napisałem kiedy nie jest podłączony czujnik[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 23:57_________________________________________________

DSC01070.jpgDSC01051.jpg

Opublikowano

Zrobiliśmy dziś logi przepływki więc wrzucam:

z bar sensorem - http://vaglog.rtnet.pl/daro87_62324.html

bez bar sensora - http://vaglog.rtnet.pl/daro87_62325.html

bez bar sensora ulica - http://vaglog.rtnet.pl/daro87_62326.html

bez bar sensora ulica ori maf - http://vaglog.rtnet.pl/daro87_62327.html

bar sensora ulica ori maf - http://vaglog.rtnet.pl/daro87_62328.html

przyspieszenie i spalanie - http://vaglog.rtnet.pl/daro87_62329.html

Opublikowano
  • Autor

dzięki Darku :notworthy:

Opublikowano

Panowie, czy barsensor który jest w skrzynce ECU prócz wtyczki ma jakieś inne wyjście? Tzn. jakiś wężyk wyprowadzany po za skrzynkę ECU?

Niektóre 1.9tdi mają takie cudo w skrzynce ECU ale nie wiem czy to nie czasem map sensor, nie orientuję się do końca...

Opublikowano

Panowie, czy barsensor który jest w skrzynce ECU prócz wtyczki ma jakieś inne wyjście? Tzn. jakiś wężyk wyprowadzany po za skrzynkę ECU?

Niektóre 1.9tdi mają takie cudo w skrzynce ECU ale nie wiem czy to nie czasem map sensor, nie orientuję się do końca...

w 1,9 to map sensor jest

Opublikowano

Zrobiliśmy dziś logi przepływki więc wrzucam:

z bar sensorem - http://vaglog.rtnet.pl/daro87_62324.html

bez bar sensora - http://vaglog.rtnet.pl/daro87_62325.html

bez bar sensora ulica - http://vaglog.rtnet.pl/daro87_62326.html

bez bar sensora ulica ori maf - http://vaglog.rtnet.pl/daro87_62327.html

bar sensora ulica ori maf - http://vaglog.rtnet.pl/daro87_62328.html

przyspieszenie i spalanie - http://vaglog.rtnet.pl/daro87_62329.html

nic z tego nie rozumiem ale moze przez to że zmeczony jestem... przepływa 140g to lekko wiecej niz seria

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

jutro cień ostatniej szansy zakładam mocniejszą DV-kę i test jeśli nie to to wojna z tunerem :confused4:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 13:39_________________________________________________mam 3 kolory sprężyn do DV którą włożyć??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

zielona jesli to forge czyli najmieksza :)

nie wiem jaka jest w środku w kartonie była żółta i czerwona a i to nie jest forge[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 22:55_________________________________________________dziś włożyłem przepływkę 3" i kryzys z softem zażegnany mała korekta i powinno być si bo już nie odcina mi doładowania :drunk::dance::yeee:[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 23:49_________________________________________________dziś po strojeniu wyszło 205Ps i 300Nm co wy na ten wynik??

Opublikowano

mało coś... :confused4:

Opublikowano
  • Autor

mało coś... :confused4:

tyż tak mówię co prawda auto ma buta ale to jeszcze nie to.

troszkę słabo utrzymuję mi doładowanie... na moje to powinno być z 20 więcej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.